Aktualny czas: 18-06-2019, 02:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDA + nerwica gratis
Autor Wiadomość
Michu Offline
Administrator

Liczba postów: 981
Reputacja: 0
RE: DDA + nerwica gratis
Nie dziwie się, ze jesteś zmęczona, ja też często jestem. Pomyśl sobie jaka jesteś dzielna. Nie każdy potrafiłby znieść codziennie takie "dziwne" przypadłości.

Mój blog o wychodzeniu z choroby:
http://www.nerwicowo.blogspot.com
27-04-2011 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alex Offline
Senior Member

Liczba postów: 598
Taa, przypadłości ci u nas dostatek...
27-04-2011 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michu Offline
Administrator

Na szczęście zawsze możesz się tu wygadać kiedy jest Ci ciężko. Zrozumiemy. Big Grin Nie jesteś z tym sama.

27-04-2011 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alex Offline
Senior Member

Dzięki Michu za wsparcie.
Tak sobie właśnie pomyślałam, że w czasie kiedy mój sąsiad przed zaśnięciem analizował swoje kolejne posunięcie na giełdzie papierów wartościowych, ja zastanawiałam się nad tym, czy dam radę bezpiecznie połknąć ślinę. hahaha Big Grin
27-04-2011 16:05
Michu Offline
Administrator

Teraz na zmianę ja mam ceregiele. D:
Cały dzień był nieszczególny, ale teraz jest tragicznie.
Dwie godziny temu miałam silny atak paniki. Tak silnego dawno nie miałam. Zaczęło się znowu od przełykania. Chyba jakaś autosugestia czy coś. Nie mogłam przełknąć jedzenia, Przez chwilę wydawało mi sie że się uduszę. Porażka. Dosyć szyko się z tym uporałam ale złe samopoczucie zostało. Znowu te duszności, nie umiem się ich pozbyć. Pewnie do rana nie usnę jak zwykle. Kilka dni przed świętami było już tak dobrze, a teraz znowu. Co ja w kólko robie źle, że mnie to tak męczy? D:
Nie umiem się uspokoić nawet przy relaksacji. Ręce mi się trzęsą, boli żołądek, jestem spięta, i mam duszności. Chciałabym tylko się wyspać czasem jak człowiek, ale to na serio chyba za dużo. Nie mam siły i chęci do niczego.

27-04-2011 23:06
Alex Offline
Senior Member

Obawiam się, że zaczęło się od rozmowy ze mną. Może zaczęłaś się bać, że i Ty znowu zaczniesz mieć problemy z przełykaniem. No i masz babo placek...
27-04-2011 23:09
Michu Offline
Administrator

Nie nie, to nie od tego, nie martw się. To był taki zwykły codzienny problem, popiłam i poszło ok. Big Grin Chodzi mi raczej o tą późniejszą panikę, która trwa do teraz, oczywiście już nie tak mocno. Dzisiaj był dosyć stresujący dzień. Mąż miał do załatwienia bardzo ważną sprawę, która dotyczy naszej przyszłości, a wygląda nie za dobrze. Jedyne co mogłam zrobić to siedzieć w domu i czekać jak mu pójdzie. Najpierw był w pracy, więc się nie wyspałam nawet w dzień bo czułam dyskomfort. Cały dzień nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Potem po pracy mąż tam pojechał, a ja denerwowałam się jeszcze bardziej. Teraz niby już wszystko ok, ale ta panika. Sad Czasami myślę, że to wszystko nie ma sensu, skoro i tak nie ma efektów tego mojego meczenia się, i próbowania na wszystkie mozliwe mi sposoby wyjścia z tego... Ech mam wisielczy nastrój, i czuję się bardzo źle. Przeciez nie obudzę teraz męża i nie zrobię paniki żeby ze mną posiedział, bo za 5 godzin musi wstać do pracy. Nienawidze siedzieć sama w takiej sytuacji.

27-04-2011 23:20
Alex Offline
Senior Member

Michu, już Ci to kiedyś pisałam - nie od razu zbudowano Rzym. Nie przekreślaj tego wszystkiego, co już Ci się udało, bo akurat masz dziś gorszy dzień.

Nie budź męża, nie uciekaj od samotności w takich chwilach, bo to nie wyleczy Cię z paniki. Panika minie kiedy przestaniesz się jej bać. Tak jak pisała Ci Ela, pozwól temu przez siebie przepływać. Nic się nie stanie, nie umrzesz, nie zwariujesz, nie rozlecisz się na kawałki. Spokojnie, to tylko panika.
27-04-2011 23:25
Michu Offline
Administrator

No kiedy się boję no. :C
Jakby to trwało powiedzmy z pół godzinki i potem bym miała spokój, to by było łatwiej, ale mnie to zawsze trzyma kilka godzin, a w skrajnych przypadkach kilka dni. Myślisz, że dlatego tak długo, bo się boję? Może jakbym przestała się bać to by szybciej przeszło.

27-04-2011 23:28
Alex Offline
Senior Member

Wiem, że się boisz. Przeżyj ten strach, on Cię nie zabije. Ataki paniki powstają pod wpływem lęku, który rodzi się w Tobie samej, to nie przychodzi z zewnątrz. Zaakceptuj ten strach, który jest w Tobie. Powiedz sobie: boję się, ale to nic, dam radę.
Ktoś kiedyś powiedział, że odwaga nie polega na tym że się nie czuje strachu, ale na tym, że działa się pomimo tego strachu.
27-04-2011 23:31
Odpowiedz