Aktualny czas: 22-03-2019, 01:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depresja i jej leczenie
Autor Wiadomość
Wacek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Depresja i jej leczenie
Witam, bliska mi osoba od jakiegoś dłuższego czasu ma problem z depresją, pojawiła się po odstawieniu alkoholiku. Osoba ta jest zatem nie tylko alkoholikiem ale również kimś, kto zmaga się z dość widocznymi objawami depresji. Uznaliśmy wspólnie, że dobrze będzie poddać się jakiejś fachowej terapii i udało nam się znaleźć coś takiego: LINK NIEZGODNY Z REGULAMINEM FORUM- jak uważacie, czy w takim miejscu można uzyskać fachową pomoc?

SYGANTURA NIEZGODNA Z REGULAMIEN FORUM
06-05-2016 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michu Offline
Administrator

Liczba postów: 981
RE: Depresja i jej leczenie
Po pierwsze napisałeś w złym dziale, a po drugie zamieściłeś link, który jest niezgodny z regulaminem forum. Temat przenoszę do odpowiedniego działu, a link kasuję.
A w odpowiedzi na twoje pytanie, to powiem tyle, że fachową pomoc uzyska się w każdym ośrodku terapeutycznym, który się skupia na leczeniu alkoholizmu.

Mój blog o wychodzeniu z choroby:
http://www.nerwicowo.blogspot.com
06-05-2016 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bwalaszczyk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Michu nie w każdym ośrodku..jak nie pójdziesz prywatnie do odpowiednich ludzi to nic z tego nie będzie niestety
16-10-2018 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michu Offline
Administrator

Nieprawda, znam bardzo wielu ludzi, którzy leczą się nieprywatnie z bardzo dobrym skutkiem.

16-10-2018 17:00
bwalaszczyk Offline
Junior Member
**

Hm a możesz to jakoś udowodnić? Albo dać namiary do takich cudów?Smile
19-10-2018 16:41
Michu Offline
Administrator

Nie jestem tu od udowodniania niczego, tylko od adminowania.

20-10-2018 21:01
bwalaszczyk Offline
Junior Member
**

Michu czemu nie mogę sobie żadnego linka wstawiać? To żadna reklama, po prostu tym się zajmuję i sobie tak zwiedzam internety! link skasowany przez admina, z powodu łamania regulaminu mam tylko wpisane u siebie w profilu, a wrzucałam linka to nie miałam pojęcia, że tak nie możnaSmile Chciałam tylko pomoc, powiem szczerze, że pierwszy raz się z czymś takim spotkałam bo dotychczas nigdzie nie było z tym problemu. PozdrawiamSmile
22-10-2018 18:18
Michu Offline
Administrator

Taki jest u nas regulamin, że nie można, a ty nadal to robisz w poście wyżej, dlatego znowu jestem zmuszona skasować tego linka a tobie dać osta. Tutaj pomagamy sobie ZA DARMO i tylko W POSTACH, bez wciskania kitu, że za darmo w żadnym ośrodku nie pomogą, bo pomogą wszędzie jeśli tylko się chce z tej pomocy skorzystać... A wszystko ma być w postach, żeby KAŻDY, kto potrzebuje, nawet jak jest tu niezarejestrowany mógł sobie przeczytać i skorzystać.
Nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć, bo nie jestem tu od tego, tylko od pilnowania, żeby regulamin forum był przestrzegany i żeby ktoś taki jak ty nie mógł sobie robić tablicy ogłoszeń w miejscu gdzie inni cierpią i próbują szukać ratunku. Uszanuj to i zachowuj się tak, jaki tu jest wymóg.

I nieeee to wcale nie reklama wrzucanie linków do tego "czym się zajmujesz" odpłatnie (i na dodatek bardzo drogo), i namawianie innych, żeby pisali do ciebie na pw i żeby weszli na stronę.
Rozumiem że mogłaś nie mieć pojęcia, dlatego już chyba TRZYKROTNIE prosiłam cię o przeczytanie regulaminu i zastosowanie się, ale ty jak widać nadal tego nie zrobiłaś, gdyż PONOWNIE wkleiłaś tu ten link. Nadal nie chcesz uszanować naszych zasad i na dodatek je krytykujesz tekstem, że nigdzie indziej nie było z tym problemu. Szanować nas nie chcesz, ale za to bardzo chcesz te linki które "nie są reklamą" tu zostawiać. I jak my mamy Cię traktować poważnie, kiedy ty nie masz do nas i naszych zasad szacunku i jak potem mamy się z tym czuć, że ktoś kto nas nie szanuje chce nam "pomagać" oczywiście za kasę?

A w ogóle napisałaś w złym dziale i to również świadczy o tym, że nie traktujesz nas poważnie, tylko przelotnie wrzucasz linki gdzie popadnie. W sumie to nawet dobrze dla Ciebie, że kasuję te linki, bo co to by było jakby po wpisaniu w google nazwy twojego ośrodka wyskoczył komuś ten tu post na naszym forum, gdzie widać, jak nie potrafisz uszanować innych ludzi i ich zasad. Jakby to słabo wtedy wyglądało...

Ja sobie nie "zwiedzam internetów" na tej twojej stronie i nie reklamuję tam niczego, więc ty też tego tu nie rób, szczególnie jeśli taki mamy regulamin. Odrobinę kultury, no serio. Wiem, że chcesz zarobić, ale to nie tutaj. Może spróbuj tam, gdzie "nie było takich problemów", bo tutaj wspieramy się za darmo i nie reklamujemy niczego.

22-10-2018 18:49
Odpowiedz