Aktualny czas: 28-03-2024, 19:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłamstwo wokół mnie
Autor Wiadomość
Solitaria Rosa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Exclamation  Kłamstwo wokół mnie
Przez całe życie jako jedyna trzymałam stronę ojca. Nie miało dla mnie znaczenia że to on rozbija naszą rodzinę, po prostu było mi go żal. Myślałam że wszyscy się od niego odwrócili.
Byłam mała i głupia, dlatego wierzyłam mu w każde nawet najgłupsze kłamstwo, jak to że stracił prace elektryka bo nie ma prawa jazdy. Nikomu tak nie ufałam jak jemu.
Problem w tym że teraz nikomu nie ufam, wszędzie widzę kłamstwo. Nawet bliskim osobom nie zawsze wierzę, im ktoś jest dla mnie ważniejszy tym więcej kłamstw widzę.
Nie ważne gdzie jestem, wydaje mi się że inni szydzą ze mnie, że moja rodzina śmieje się ze mnie i nie potrafię sobie z tym poradzić. Najmniejsza wątpliwość sprawia że wszystko obraca się w kłamstwo.
Jak sobie z tym radzić ?.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012 17:37 przez Solitaria Rosa.)
10-09-2011 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
argi Offline
DużoDobregoAlenic
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Kłamstwo wokół mnie
Solitaria Rosa znam Twój problem z autopsji - miałem tylko matkę do pewnego momentu życia, która była alkoholiczką, a w wieku kilku lat zostawiła mnie i siostrę w domu i nie wróciła... Wiem że to brzmi prosto, a zarazem niewykonalnie, ale musisz po prostu zacząć ufać. Pamiętaj tylko aby w ufności zachować rozsądek, bo możesz wiele stracić, ale wg mnie o wiele więcej zyskać.
03-01-2013 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości