Aktualny czas: 30-04-2024, 10:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie azs przez kurację u psychologa
Autor Wiadomość
Meder Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jan 2022
Reputacja: 0
Post: #1
Leczenie azs przez kurację u psychologa
Czy ktoś leczył możę atopowe zapalenie skóry przez psychoterapię? czy pomogło?
11-11-2022 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Leczenie azs przez kurację u psychologa
Psychoterapia nie wyleczy samego AZS, ale może pomóc przetrwać jeśli z powodu choroby nasilają się stany depresyjne lub lękowe, może pomóc znaleźć metody radzenia sobie ze stresem i z zaostrzeniami, może nauczyć korztystania ze wsparcia i innych dostępnych zasobów, gdy jest źle. Tak jak ktoś też napisał, na psychoterapii również uczy się technik relaksacji, uważności itd. Generalnie można tutaj wymieniać i wymieniać zalety. Ja wzięłam się za siebie całościowo, z tego również skorzystałam i teraz przy nawrotach czuję że jestem w stanie lepiej sobie radzić, mniej katastrofizuję na temat objawów, szybciej zauważam jak zaczynam się drapać pod wpływem stresu (i potrafię to lepiej kontrolować). Sama polecam terapię poznawczo-behawioralną (inne nurty też cenne, najwazniejsze zeby szukac certyfikowanego terapeuty, lub takiego który jest w trakcie certyfikacji).
Zerknij sobie na pewno jakie verdelab.pl ma w swojej ofercie kosmetyki na azs Kosmetyki mają dobre skłądy i powinny pomóc w wyleczeniu dolegliwości. I poprawić stan skory.
11-11-2022 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leczenie azs Meder 1 40 17-10-2023 14:28
Ostatni post: tomek
  Leczenie depresji tomek 1 284 07-12-2022 12:46
Ostatni post: Meder

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości