Aktualny czas: 23-04-2024, 11:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myslenie
Autor Wiadomość
kalinalibiszewska Offline
malina
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #1
myslenie
co sadzicie o ludziach co wolnej mysla?
05-08-2011 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: myslenie
tez nie bardzo rozumiem, o co właściwie pytasz, bo szybkości myśli nie widać, nie można stwierdzić bezpośrednio jak szybko ktoś myśli. Do tego jeszcze tak jak mówi Michu - myślenie to nie wyścigi więc myśli różnych ludzi, biegną w różnych kierunkach, zatem trudno by było to porównać.
To co widać to szybkość i trafność reakcji wynikające ze skutecznej komunikacji a ta zależy od przynajmniej dwóch różnych osób (i jeszcze kilku innych rzeczy) więc trudno powiedzieć czy ten nie rozumie bo myśli mu idą wolniej czy też nie rozumie, bo ten drugi coś miesza.

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
06-08-2011 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: myslenie
Smile a ja przypomnę Wam takiego gościa co miał Albert na imię i kiedyś względnie myśląc sklecił taki wzór matematyczny : E=m*c2 czyli teorię względności sklecił i to chyba o to chodzi no bo skoro kalinalibiszewska stwierdzi np.że ja wolno myślę to ja mogę stwierdzić że kalinalibiszewska myśli zbyt szybko i nawet z tej szybkości spacji nie wstawia gdzie się o to prosi tekst,ale też względnie myśląc -jak to nikomu krzywdy nie robi to comitam zależy
Niech sobie będzie Smile
22-08-2011 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
muffka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: myslenie
Kalina, jak przeczytałam Twój post, pomyślałam, że źle myślę i że ja jestem takim "ludziem"...
U mnie to się łączy z obecnością innych ludzi, ich obserwacją tego, co robię, wtedy się denerwuję i gorzej "załapuję", czego ktoś ode mnie oczekuje.
27-08-2011 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kma Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #5
RE: myslenie
Mam tak samo jak muffka, do tego od jakiegos czasu czuje sie jakas glupsza. Kiedys szybko liczylam w pamieci, mialam dobra orientacje w terenie a teraz.... Ide na zakupy, mam w koszyku 3 produkty i policzenie ile w sumie zaplace zajmuje mi chwile... Ta chwila mnie bardzo denerwuje. Do tego brak mi slow gdy do kogos mowie, po prostu zapominam czasem slowo, jestem rozkojarzona, zapominalska. Odbija sie to na mojej pracy, co chwila gubie jalies dokumenty albo robie cos zleSad Zdecydowanie ostatnie klkanascie miesiecy to czas w ktorym "oglupialam"
04-05-2013 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości