Aktualny czas: 29-03-2024, 15:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niezdecydowany
Autor Wiadomość
johny.n Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #1
niezdecydowany
Witam, mam na inie Mariusz. W sumie to nie wiem jak zaczac, ale szukam pomocy. Opisze sie bardzo kruciutko. Mam 38 l. mam rodzine i fajna prace, zarabiam tyle ze nie jedna rodzinka by miala na skromne utrzymanie na caly miesiac, ale....pije mimo, ze tylko piwo bo wodki nie cierpie, ale pije jak mam wolne potrafie wypic 12 piw, rano 6, wieczorem 6. Czuje sie ztym bardo zle, boje sie o wlasna i mojego syna przyszlosc bo ciagle sie oszukuje, i jego ze bedzie mial wszystko, ale za co gdy ja na piwo wydaje 400, 500 zl. miesiecznie. Nie przepadam za lekarzami, psychiatrami itp... nienawidze ogolnie lekarzy. Moze ktos cos poradzi....
28-11-2010 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: niezdecydowany
Może moja podpowiedź pomoże w decyzji Ja miałem żonę syna mieszkanie prawo jazdy i nawet samochód i dom z ogródkiem i nie piłem "tylko piwa" lubiłem np szopena w szronionej butelce,zbyt często i zbyt dużych ilościach.
Nie wiedziałem że te ilości szopena są przepustką do dziesięciu lat bezdomności i zamiast szopena wszystko z dolnej półki jazda na gapę czym się da itd.
Od czterech lat mieszkam w ładnej małej kawalerce dosyć z gustem urządzonej ale jeszcze długa droga mnie czeka.
TEŻ ZBYT DŁUGO BYŁEM NIEZDECYDOWANY -czy warto było tyle czekać żeby tyle płacić ????? a kiedyś też nie lubiłem psychiatry.
W czwartek znów idę do mojej Pani Doktor ,i spoko -na pewno nie gryzie Smile
Jeśli pomogłem w decyzji to super.
24-01-2011 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości