Aktualny czas: 19-04-2024, 13:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalne powitanie
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Oficjalne powitanie
Od kilku dni uczestniczę w życiu tego forum.Mam jedno spostrzeżenie i chyba słuszne-nie zakłada się tutaj nowych wątków czyli jest mało dynamicznie i rozwojowo,tak jakby ludzie odwiedzający albo nie mieli tematów i problemów(odwiedzających jest sporo) albo byli bardzo nieśmiali.
Ja dzisiaj założyłem nowy wątek pt "Farmakologiczne leczenie uzależnień" i wskakuję w"Przedstaw się"-Smile żeby zachęcić do wypowiadania się innych w interesującym mnie temacie.Zakładajcie też swoje "To nie boli" a każdy problem jest godny uwagi,a każda nawet niezbyt trafna rada czy opinia cenna bo skłania do myślenia.Rolleyes
29-01-2011 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Oficjalne powitanie
@romanj dzięki za Twoją aktywność - to jest najlepszy sposób na to, aby ośmielić innych, pokazać im, że można być aktywnym, otwartym i nic złego się nie stanie. Zależy nam na tym, aby forum się dynamicznie rozwijało i wierzę, że za jakiś czas nie nadążymy czytać nowych wątków. A co ważniejsze mam nadzieję, że stworzy się wokół tego miejsca wspierające środowisko, dla tych co jeszcze nie wiedzą jak się znaleźć w sprawach alkoholowych i dla tych co dużo wiedzą ale nie zawsze wiedza idzie w parze z czymś głębszym.

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
30-01-2011 02:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Oficjalne powitanie
Smile no tak ,wiedza to jeszcze nawet nie połowa sukcesu,to dopiero początek na drodze do czynu,ale niezwykle ważna jest bo jak jej nie posiadam to po prostu nie wiem co mam robić.
Czasem zdarza się że posiadam wiedzę ,ale nieprawdziwą wtedy robię źle i potrzebny jest ktoś kto moją wiedzę skoryguje,żeby było dobrze.Miłej niedzieli życzę wszystkim którzy to przeczytają.Shy

Elżbieto chodż wcześniej do spanka Confused o drugiej w nocy nie siedź przy kompie Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2011 09:01 przez romanj522.)
30-01-2011 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powitanie iw59 0 3,587 24-02-2014 15:16
Ostatni post: iw59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości