Aktualny czas: 29-03-2024, 00:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam pomocy
Autor Wiadomość
pakam Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #1
szukam pomocy
Jestem chłopakiem, mam 21lat i chyba mam poważny problem.. Mam cudowna dziewczynę, która bardzo szanuje jednakże po alkoholu różnie z tym bywa... Jak jesteśmy u mnie w domu lub u niej i pijemy alkohol wszystko jest ok, nie kłócimy się i wszystko jest super mówimy sobie ze się kochamy i takie tam, nawet jak jesteśmy z znajomymi i wypije pare piw jest wszystko dobrze. Problem zaczyna się jak wypije o jedno piwo za dużo gdy gdzieś jesteśmy.. Ostatnia kłótnia miała miejsce na wekkendzie, byliśmy z moimi znajomymi piliśmy i bawiliśmy się naprawdę super, jednakże juz byłem mocno pijany. Następnie odeszliśmy od znajomych i nie wiadomo dlaczego zaczęło mi odwalac, mówiłem ze nie zasługujemy na siebie, aby spadała(tych słów juz nie pamiętam, tylko dziewczyna mi tak mowila ze się tak zachowywalem) i po tych słowach jej uciekłem.. Następnie jak do mnie dzwoniła to coś do niej przeklinalem i mówiłem ze wszystko jej oddam..
Chciałbym dodac ze nieraz spotkam się ze znajomymi i po alkoholu nigdy nie wpadam w taki szał.. Tylko gdy jestem z dziewczyna tak mi odwala... Zdążyło się to juz drugi raz, razem jesteśmy ponad rok jednakże nie chce abym się tak zachowywał po alkoholu w stosunku do dziewczyny..
12-05-2014 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pakam Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: szukam pomocy
no dobrze ale w czym może być problem że jak jestem z dziewczyną to włącza mi się taki "agresor" a ze znajomymi takiego czegoś nie mam...
12-05-2014 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pakam Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: szukam pomocy
można próbować unikać alkoholu przez rok, czy dwa ale no wkońcu kiedyś napije się więcej i znowu może być nie fajnie... ;/ no ale dzięki za pomoc Wink a jakiego masz terapeute na myśli? normalny psycholog czy jakiś inny specjalista?
12-05-2014 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
agaton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: szukam pomocy
Nie wiem, czy to jest bardziej kwestia uzależnienia czy reakcji na alkohol. No ale jeśli nie umiesz sobie powiedzieć stop po tym jednym czy dwóch piwkach, po których jak mówisz zachowujesz się ok, to chyba rzeczywiście coś może być na rzeczy... Dobrze, że szukasz pomocy.
05-12-2014 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lemur00 Offline
Banned

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2015
Post: #5
RE: szukam pomocy
Dobrze ci radzę weź nie pij, jak wiesz że masz problemy po alkoholu to nie rób tego jest tyle innych rzeczy, które można robić. Warto iść do psychologa, ośrodka w którym uzyskasz pomoc. Sam chodziłem ... i gdyby nie oni nie wiem gdzie dziś bym był.

Edytowałam posta, ponieważ był niezgodny z regulaminem forum. A za reklamowanie ośrodków bez porozumienia z administracją forum otrzymujesz ostrzeżenie. //Michu
22-09-2015 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości