Aktualny czas: 28-03-2024, 22:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy
Autor Wiadomość
perone Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Pierwszy
Witam,

Jestem adminem i będę opiekował się tym forum, aby panował tutaj porządek. Dla tych którzy nie znają zasad Netykiety zapraszam do do przeczytania Netykiety/Regulaminu forum co pozwoli uniknąć nam wszelkich nieporozumień.

Szanujmy innych i zachowujmy się grzecznie ;-)

Admin
27-01-2009 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Pierwszy
Smile W całości popieram i akceptuję .Chciałem się przywitać Smile
24-01-2011 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Pierwszy
Skoro już się przywitałem i połazikowałem po forum powiem ADMINIE że mi się podoba .
Jeśli mogę coś zaproponować to dołożenie dwóch działów na początek: "Farmakologiczne leczenie alkoholizmu" w którym alkoholicy oraz fachowcy np lekarze mogliby wymieniać doświadczenia i opinie-ten temat wszędzie jest traktowany po macoszemu,niżej link np.

http://www.medox.org.pl/index.php/alkoho...lizmu.html

Oraz skojarzone leczenie alkoholizmu,bo przecież wybór metody należy do pacjenta,warunek??? musi wiedzieć że ma wybór. Z góry dziękuję Smile
25-01-2011 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Pierwszy
Ciekawy artykuł, kontrowersyjny a do tego napisany przez uznany autorytet.
Jeśli chodzi o działy forum to proponowałabym podobnie jak mój przedmówca dołożenie działu o leczeniu ale nie zawężałabym go do farmakoterapii - myślę, że to by mogłoby być dobre miejsca na wątki zarówno dotyczące różnych metod leczenia (farmakoterapia, psychoterapia, nieprofesjonalne oddziaływania, Hipnoza, BIO-feedback itp.) a także informowania się o możliwości podejmowania terapii w różnych rejonach kraju, i o procedurach związanych z przyjęciem i leczeniem przymusowym.
Myślę, też, że przydałby się dział dotyczący przemocy w rodzinie.

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
25-01-2011 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Pierwszy
(25-01-2011 14:54)Elżbieta Kalinowska napisał(a):  Ciekawy artykuł, kontrowersyjny a do tego napisany przez uznany autorytet.
Jeśli chodzi o działy forum to proponowałabym podobnie jak mój przedmówca dołożenie działu o leczeniu ale nie zawężałabym go do farmakoterapii - myślę, że to by mogłoby być dobre miejsca na wątki zarówno dotyczące różnych metod leczenia (farmakoterapia, psychoterapia, nieprofesjonalne oddziaływania, Hipnoza, BIO-feedback itp.) a także informowania się o możliwości podejmowania terapii w różnych rejonach kraju, i o procedurach związanych z przyjęciem i leczeniem przymusowym.
Myślę, też, że przydałby się dział dotyczący przemocy w rodzinie.

Jednak upieram się przy tej farmakoterapii ponieważ jest to odrębność sama w sobie niejednokrotnie traktowana jako chodzenie na skróty zastępowanie jednego nałogu drugim brakiem silnej woli itd,itp poza tym akurat specjalistami od farmakoterapii są lekarze psychiatrzy o konkretnej specjalizacji dlatego wyodrębnienie takie stwarza jasność sytuacji.
Drugi proponowany przeze mnie dział pt. "Skojarzone leczenie alkoholizmu"mówi sam za siebie -miały by tam miejsce wątki nt.skojarzonego leczenia i jego efektów np;psycho +farmakoterapia,albo AA+ psychoterapia+ farmakoterapia itp.
Nadmieniam że najlepsze rezultaty przynajmniej statystycznie daje właśnie terapia skojarzona,gdzie pacjent ma szerokie możliwości doboru metody.
Przecież chory na nowotwór może brać chemię i równocześnie może szaman odprawiać swoje zaklęcia,i reasumując przy samej chemii widzę szansę dla pacjenta (REALNE) przy samym szamanie tylko cud.ExclamationExclamationExclamation

http://maclawyer.pl/neltrekson-trzecia-d...lowej.html
25-01-2011 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości