Aktualny czas: 19-04-2024, 11:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzeba spokoju
Autor Wiadomość
izunia911 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #1
potrzeba spokoju
nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenia, ale gdy mój ojciec wpada w ciąg zawsze dzieje się to w sytuacja życiowych dla mnie ważnych, które niejako ważą na mojej przyszłości. Pierszy raz który naprawdę utknął mi w pamięci była poprawka z historii, która decydowała o dopuszczeniu mnie do matury, następna była matura, którą naprawde cudem zdałam. A barkowało mi tylko tego, żeby był w domu spokuj, takiego miejsca do którego zawsze można wrócić i wiesz że jesteś bezpieczny. Ja nistety nie mam takiego miejsca. Ciągłe awantury, wyzwiska to mnie przerastało i tak naprawde dopiero teraz zrozumiałam, że to nie ja mam się czego wstydzić, że mój ocjciec pije, tylko ON!!! Nawet teraz gdy nadchodzi okres jego ciągów poprostu wychodze, nie ma mnie, wkładam słuchawki w uszy, tylko po to, żeby mieć chociaż kwadrans świętego spokoju...Sad
04-01-2010 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
christopher Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2
RE: potrzeba spokoju
Czesc

Dopiero dzisiaj odkrylem ta strone, wiec postanowilem sie zalogowac. Podobnie jak ty jestem DDA. Kolezanka powiedziala mi o filemie na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=abDEZDDeOYk

Dalo mi to sporo do myslenia. Co prawda mam pewne problemy w moim doroslym zyciu ale musze jakos dawac sobie rade bo co innego mi zostalo. Podobnie jak ty moja pasja jest muzyka (Trance/Progressive/House/Ambient/Chillout) duzo by tutaj wymieniac. Mam pasje i nabralem sporo pewnosci siebie.
Bardzo dobrze Cie rozumiem jak to jest jak czlowiek pragnie ciszy ,spokoju
wiele ludzi nas nie rozumie bo nie przezyli tego co my. Uwazam ze to glownie my musimy sobie radzic byc twardym , nie poddawac sie , nie bawie sie w psychologa, poprostu takie mam podejscie. Musisz wierzyc ze jeszcze zdarzy sie tobie cos fajnego w zyciu, mnie w duzej mierze pomogl Bog, wierze w Boga i codziennie sie modle.
Moje podejscie jest takie zeby cieszyc sie z blachostek , drobnych rzeczy.

Apropos muzyki mam nadzieje ze tobie sie spodoba ten utwor:

http://www.youtube.com/watch?v=LikkcIgr2Jc

Pozdrowienia

ShyRolleyes
30-08-2010 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: potrzeba spokoju
Teledysk fajny ,podobał mi się bardzo ,a film z linku już niedostępny -szkoda Sad
24-02-2011 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości