Aktualny czas: 28-03-2024, 23:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
Autor Wiadomość
pinki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Problem
Witam,
mam na imię Michał, 25 lat. Piję już od paru lat z małymi przerwami.
Od jakiegoś czasu denerwuje mnie, że muszę wypić chociaż 1 piwo każdego dnia ale oczywiście na 1 piwie się nie kończy. Nie chce chodzić na terapię czy do AA lecz wiem, że mam z tym problem lecz wolę spróbować bardziej wirtualnie np. tutaj.
Nie wiem co do końca robić gdy budzę się obiecuję sobie, że już więcej nie piję bo marnuję tylko ciężko zarobione pieniądze a gdy przychodzi wieczór znów to samo.
Mam ogromny problem i nie wiem co robić...
15-09-2011 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Problem
Witaj Michale, piszesz, że masz ogromny problem i nie wiesz co robić. A co byś chciał osiągnąć w wyniku tego robienia. Co byś chciał zrobić z tym swoim „jednym” piwem dziennie?

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
20-09-2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Problem
Cześć pinki i witaj Elu cooo???? myślałaś że mnie wcięło -oooo nie to tak wstępnie do Was .
Teraz coś z konkretów dla pinki cytat na początek z Ciebie pinki " Nie chce chodzić na terapię czy do AA lecz wiem, że mam z tym problem lecz wolę spróbować bardziej wirtualnie np. tutaj."
Smile Smile Smile
pinki zgoda =pij tylko wirtualne piwa np: tutaj i wszędzie HEJ może być wirtualny żywiec zagłoba tyskie czy jakieś tam .
Nie oszukuj się ,jak widzisz że masz problem to każda minuta zbliża Ciebie do MAŁO JUŻ WIRTUALNEGO DNA -byłem tam Sad
Ja chodzę sobie na grupę wsparcia i nie powiem na początku też miałem opory ale tam można naprawdę pogadać o naprawdę wszystkim i jest super.
Odnoszę wrażenie że u Ciebie co jest normalne przecież działa STRACH PRZED NIEZNANYM Smile też tak miałem na początku .
Jak nie wleziesz do wody to na piasku pływać się nie nauczysz Smile
I cytat z Ciebie "Mam ogromny problem i nie wiem co robić..." i teraz podpowiem , nie trać czasu ,popłyń z powrotem ,kiedy nie musiałeś tego piwa a na grupie podpowiedzą jak to robić skutecznie ,trzymam za TWOJE ŻYCIE bo możesz dużo wygrać albo przegrać i to nie będzie wirtualne.
romanj522 -jak KASANDRA Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2011 00:59 przez romanj522.)
08-10-2011 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Problem
no fakt - zastanawiałam się gdzie Cię wcięło Big Grin Fajnie że jesteś z powrotem - cicho nam się tu ostatnio zrobiło. Pozdrawiam

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
09-10-2011 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z alkoholem- prośba o radę Basia75 4 11,777 03-12-2013 14:33
Ostatni post: Mariusz1868
Sad PROBLEM Z BRATEM ALKOHOLIKIEM siostraalkoholika 4 21,179 10-06-2013 18:19
Ostatni post: alosza_as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości