Aktualny czas: 28-03-2024, 14:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam pomocy
Autor Wiadomość
Ania1506 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Szukam pomocy
Mój narzeczony jest alkoholikiem, po dziewięcio -miesięcznej abstynencji znów zaczął pić. Nie wiem jak mu pomóc. Szukam osoby, która podzieli się ze mną radą, podpowie co mam robić. Jego picie niszczy wszystko w okół. Proszę o pomoc.
29-09-2013 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miro Offline
Banned

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2014
Post: #2
RE: Szukam pomocy
Czasem jedynym wyjsciem jest po prostu pojscie 'na odwyk', najlepiej do zamknietego osrodka.

Z posta usunęłam części niezgodne z regulaminem forum. Następnym razem proszę się z nim zaznajomić.
//Michu
24-09-2014 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
agaton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Szukam pomocy
Dokładnie. Wysłanie na siłę nic nie da. Dopóki uzależniony sam nie będzie chciał się leczyć, to nic nie da. Niestety miałam podobny problem z mężem i nie wiedziałam co zrobić. Szukałam pomocy w różnych miejscach. Znalazłam terapeutę, z którym wiele razy rozmawiałam telefonicznie o mojej sytuacji. Sam jest alkoholikiem. Mówił mi o chorobie i o tym, co robić i jak się zachowywać, żeby pomóc mężowi – zmusić go do podjęcia decyzji o leczeniu. Konsekwentnie krok po kroku przez kilka tygodni. Zadziałało, mąż teraz jest w trakcie terapii i mam nadzieję, że uda się go uratować.


skasowałam reklamę ośrodka, bo podanie jej jest niezgodne z regulamienm //Michu
17-12-2014 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości