Aktualny czas: 25-04-2024, 18:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam,
Autor Wiadomość
Mark Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Witam,
mam potężny problem, właśnie jestem po czterech dniach picia, mam co jakiś czas ciągi kilkudniowe, tyle razy już sobie przyrzekałem że ostatni raz pije i nic z tego, wiem że muszę się leczyć, boję się okropnie nie wiem od czego zacząć.
15-06-2011 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Witam,
Witaj Mark,
To, że otwarcie przyznajesz, że masz problem, to już duży sukces i krok w dobrą stronę. Zachęcam do pisania postów i czytania innych na forum. Jeżeli chodzi o leczenie, to na tej stronie znajdziesz adresy placówek, które udzielą Ci odpowiedniej pomocy:
http://www.parpa.pl/index.php?option=com...&Itemid=10
Rozumiem, że się boisz, ale trwanie w nałogu na pewno nie skończy się dla Ciebie dobrze. Walcz o siebie i zgłoś się na leczenie.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
15-06-2011 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Witam,
To teraz ja też powitam Ciebie Mark -i od razu powiem NIE MASZ SIĘ CZEGO BAĆ -leczenie nie boli BOLI PICIE ja straciłem wiele lat żeby to zrozumieć -ZBYT WIELE ale teraz jestem w leczeniu i naprawdę to skutkuje,mam doświadczenie (nie chwaląc się -bo nie ma czym_.
Jeśli potrzebujesz merytorycznej pomocy to pytaj.
Zajrzyj do wątku "Farmakologiczne leczenie alkoholizmu" -ja obecnie podpieram się "farmacją" bo sam nie dałbym rady ,ale jest skutecznie i bez wszystkich skutków ubocznych ,którymi straszą -a w chorobie alkoholowej skuteczność jest najważniejsza,bo "to coś " nie przechodzi samo jak przeziębienie czy ból głowy ,jeśli nieskutecznie leczone -po kilku latach POŻRE TWOJE ŻYCIE I CIEBIE w całości.
A teraz uśmiech i powodzenia-nie będzie łatwo i nieraz się przewrócisz ,ale 'CZY MARATOŃCZYK PO POTKNIĘCIU ODPADA???" tak jeśli sam zrezygnuje, jeśli się pozbiera to biegnie dalej !!!! Smile Smile Smile .
http://www.youtube.com/watch?v=OhekV1OQUBw
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2011 23:09 przez romanj522.)
15-06-2011 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WITAM! bwalaszczyk 0 3,583 16-10-2018 10:14
Ostatni post: bwalaszczyk
  Witam Frank 0 2,767 18-06-2016 10:07
Ostatni post: Frank

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości