Aktualny czas: 28-03-2024, 18:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Autor Wiadomość
margarett01 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Witam
Długo się zbierałam na to żeby tu zaglądnąć i napisać. jestem Gośka od ponad roku jestem mężatką(alkoholika) niestety problem był już dużo wcześniej-ale wtedy chyba nie chciałam tego widziećSad bardzo Go kocham i czuje że się oddalamy od siebie-mamy małego synka i chyba dzięki niemu zrozumiałam że jestem osobą współuzależnioną od alkoholika próbuje jakoś namowami wpłynąć na męża ale nic a nic nie dociera i wręcz przeciwnie-mówi że to ja mam problem i robię z igły widły, że przecież napić się z rodziną to nie jest nic złego(otóż nie jest jeśli ktoś nad tym panuje i pije żeby się tylko napić a nie upić)Sad mam powoli tego dość,szukam pomocy wszędzie-tylko przecież sama nic nie zdziałam. mąż miał ostatnio wypadek pod wpływem alkoholu-teraz jest cały pozszywany ale nic go to nie nauczyło a nawet obwinia o to mnie bo jak wróćił do domu pijany to na niego nakrzyczałam i poszedł pić dalej i wtedy to sie to stało. do pewnego momentu sama się obwiniałam za wszystko i nawet za każdym razem go tłumaczyłam i widziałam winę wyłącznie po swojej stronie(jakbym sie zachowała inaczej to by się nic nie stało) ale teraz widzę problem. ale sobie z nim sama nie radzęSad pomóżcie proszę
12-12-2011 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WITAM! bwalaszczyk 0 3,540 16-10-2018 10:14
Ostatni post: bwalaszczyk
  Witam Frank 0 2,750 18-06-2016 10:07
Ostatni post: Frank

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości