Aktualny czas: 29-03-2024, 00:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam! Mam probleem i nie wiem co dalej
Autor Wiadomość
heavy86duty Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Rainbow Witam! Mam probleem i nie wiem co dalej
Jestem 25 latkiem. Mam problem z piciem i nie bardzo wiem co robić. Mam strasznie pogmatwane życie i alkohol stał się dla mnie lekarstwem na zabijanie poczucie winy i rozwiązywanie problemów.
15-01-2012 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marco165 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Witam! Mam probleem i nie wiem co dalej
wiem coś o tym ja podobnie tak mam czuję sie w dodatku odrzucony nie zrozumiały i niepotrzebny byłem już u lekarzy a teraz czekam bo mam iść na terapie ale boję sie jak cholera ale wiem że bez tego nie dam rady poradzić sobie w życiu tobie też polecam zacząć tego
26-01-2012 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grazynka03 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Witam! Mam probleem i nie wiem co dalej
(15-01-2012 21:07)heavy86duty napisał(a):  Jestem 25 latkiem. Mam problem z piciem i nie bardzo wiem co robić. Mam strasznie pogmatwane życie i alkohol stał się dla mnie lekarstwem na zabijanie poczucie winy i rozwiązywanie problemów.

Jestem tylko współuzależniona od alkoholików ale z moich wieloletnich doświadczeń z przebywania na grupach otwartych AA wiem że alkoholicy którzy chcą walczyć ze swoim nałogiem muszą odważnie iść na terapię i na grupę AA.Samemu walczyć z tym to jest walka z wiatrakami , życzę udanego lotu.......Blush
(26-01-2012 13:55)marco165 napisał(a):  wiem coś o tym ja podobnie tak mam czuję sie w dodatku odrzucony nie zrozumiały i niepotrzebny byłem już u lekarzy a teraz czekam bo mam iść na terapie ale boję sie jak cholera ale wiem że bez tego nie dam rady poradzić sobie w życiu tobie też polecam zacząć tego

Nie bój się terapii ona nie gryzie , spróbować nie zawadzi a ja jestem pewna że Ci pomoże....trzymam kciukiBlush
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 14:03 przez grazynka03.)
14-09-2012 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heavy86duty Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Witam! Mam probleem i nie wiem co dalej
(14-09-2012 14:01)grazynka03 napisał(a):  
(15-01-2012 21:07)heavy86duty napisał(a):  Jestem 25 latkiem. Mam problem z piciem i nie bardzo wiem co robić. Mam strasznie pogmatwane życie i alkohol stał się dla mnie lekarstwem na zabijanie poczucie winy i rozwiązywanie problemów.

Jestem tylko współuzależniona od alkoholików ale z moich wieloletnich doświadczeń z przebywania na grupach otwartych AA wiem że alkoholicy którzy chcą walczyć ze swoim nałogiem muszą odważnie iść na terapię i na grupę AA.Samemu walczyć z tym to jest walka z wiatrakami , życzę udanego lotu.......Blush
(26-01-2012 13:55)marco165 napisał(a):  wiem coś o tym ja podobnie tak mam czuję sie w dodatku odrzucony nie zrozumiały i niepotrzebny byłem już u lekarzy a teraz czekam bo mam iść na terapie ale boję sie jak cholera ale wiem że bez tego nie dam rady poradzić sobie w życiu tobie też polecam zacząć tego

Nie bój się terapii ona nie gryzie , spróbować nie zawadzi a ja jestem pewna że Ci pomoże....trzymam kciukiBlush

Wszystko pięknie ślicznie. Ja nawet nie wiem gdzie szukać pomocy. Dzisiaj wszedłem na tę stronę bo w poczcie znalazłem maila z powiadomieniem...
02-11-2012 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WITAM! bwalaszczyk 0 3,540 16-10-2018 10:14
Ostatni post: bwalaszczyk
  Witam Frank 0 2,750 18-06-2016 10:07
Ostatni post: Frank

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości