Aktualny czas: 29-03-2024, 12:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, proszę o pomoc..
Autor Wiadomość
Anna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Witam, proszę o pomoc..
Witam wszystkich, weszłam na to forum ponieważ nie potrafię już sama poradzić sobie ze swoją sytuacją, to długa i skomplikowana historia, zapewne jak każda tutaj, jednak nie daję już sobie rady z tym sama i bardzo chcę coś zrobić ze swoim życiem, jednak nie wiem od czego zacząć i do kogo zwrócić się o pomoc. To bardzo krępujące i sam fakt że o tym teraz piszę publicznie jest dla mnie ogromną zmianą. Mój problem dotyczy alkoholu, jeśli jest ktoś kto mógłby mi doradzić od czego zacząć i jak sobie z tym poradzić proszę o kontakt. A
06-06-2011 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Witam, proszę o pomoc..
Anno problem z alkoholem można mieć na wiele różnych sposobów, myślę, że to od czego możesz zacząć to wybrać dział, do którego Twój problem najbardziej pasuje i założyć w nim wątek o tym problemie. Nie wiem, być może ktoś będzie chciał doradzić Ci coś na priv. ale z pisania na forum możesz mieć znacznie więcej korzyści, bo wówczas mogą włączyć się do rozmowy różne osoby, z różnymi doświadczeniami, łatwiej wtedy znaleźć coś dla siebie. Do tego taki wątek służy też innym, którzy mają podobny problem i może dać okazję do tego, aby oni też się włączyli. Wówczas widać, że nie jest się samemu z takim problemem, że innym też coś takiego się przydarza. Człowiek staje się wtedy silniejszy.

Cieszę się, z Twojej obecności na forum i zapraszam do pisania - na pewno dostaniesz odpowiedź.

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
06-06-2011 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WITAM! bwalaszczyk 0 3,540 16-10-2018 10:14
Ostatni post: bwalaszczyk
  Witam Frank 0 2,752 18-06-2016 10:07
Ostatni post: Frank

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości