Strona główna
Szukam pomocy - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Tematyczne (/Forum-tematyczne)
+--- Dział: Trzeźwienie (/Forum-trzezwienie)
+--- Wątek: Szukam pomocy (/Thread-szukam-pomocy)



Szukam pomocy - Ania1506 - 29-09-2013 14:18

Mój narzeczony jest alkoholikiem, po dziewięcio -miesięcznej abstynencji znów zaczął pić. Nie wiem jak mu pomóc. Szukam osoby, która podzieli się ze mną radą, podpowie co mam robić. Jego picie niszczy wszystko w okół. Proszę o pomoc.


RE: Szukam pomocy - Miro - 24-09-2014 14:12

Czasem jedynym wyjsciem jest po prostu pojscie 'na odwyk', najlepiej do zamknietego osrodka.

Z posta usunęłam części niezgodne z regulaminem forum. Następnym razem proszę się z nim zaznajomić.
//Michu



RE: Szukam pomocy - agaton - 17-12-2014 12:23

Dokładnie. Wysłanie na siłę nic nie da. Dopóki uzależniony sam nie będzie chciał się leczyć, to nic nie da. Niestety miałam podobny problem z mężem i nie wiedziałam co zrobić. Szukałam pomocy w różnych miejscach. Znalazłam terapeutę, z którym wiele razy rozmawiałam telefonicznie o mojej sytuacji. Sam jest alkoholikiem. Mówił mi o chorobie i o tym, co robić i jak się zachowywać, żeby pomóc mężowi – zmusić go do podjęcia decyzji o leczeniu. Konsekwentnie krok po kroku przez kilka tygodni. Zadziałało, mąż teraz jest w trakcie terapii i mam nadzieję, że uda się go uratować.


skasowałam reklamę ośrodka, bo podanie jej jest niezgodne z regulamienm //Michu