Strona główna
Problemy z alkoholem. Znowu.... - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Tematyczne (/Forum-tematyczne)
+--- Dział: Uzależnienie od alkoholu (/Forum-uzaleznienie-od-alkoholu)
+--- Wątek: Problemy z alkoholem. Znowu.... (/Thread-problemy-z-alkoholem-znowu)



Problemy z alkoholem. Znowu.... - Mariusz1868 - 03-12-2013 15:14

Witam,

Mam na imię Mariusz. Mam 52 lata i już od przeszło 20 lat staram się skończyć z alkoholem. Nie udaję mi się to jednak. Zawsze kiedy przestaję pić tylko o tym myślę i tym samym wracam do tego szybko. Jak wytrzymać bez alkoholu dłużej niż miesiąc ? Osoby które mają ten sam problem zachęcam do udzielania się w tej dyskusji. Co zrobić aby nie myśleć o piciu ?


RE: Problemy z alkoholem. Znowu.... - heavy86duty - 03-12-2013 16:56

(03-12-2013 15:14)Mariusz1868 napisał(a):  Witam,

Mam na imię Mariusz. Mam 52 lata i już od przeszło 20 lat staram się skończyć z alkoholem. Nie udaję mi się to jednak. Zawsze kiedy przestaję pić tylko o tym myślę i tym samym wracam do tego szybko. Jak wytrzymać bez alkoholu dłużej niż miesiąc ? Osoby które mają ten sam problem zachęcam do udzielania się w tej dyskusji. Co zrobić aby nie myśleć o piciu ?


A ja mam do ciebie pytanie- na ile to ty piszesz a na ile pisze to alkoholik na kacu z wyrzutami sumienia, ze znow sie nie udalo, ktory szuka znow okazji do hlania?? O czym mysla tacy ludzie jak ty gdy znow pija dzien po dniu?


RE: Problemy z alkoholem. Znowu.... - Mariusz1868 - 04-12-2013 09:14

heavy86duty rzeczywiście byłeś bardzo pomocny w tej kwestii...
Michu dziękuję za poważnie potraktowany temat i spróbuje dostosować się do wskazówek może pomogą


RE: Problemy z alkoholem. Znowu.... - Kadir - 09-11-2016 23:11

Jeśli masz problem z alkoholem to najlepiej jest iść na jakąś terapię by wiedzieć jak radzić sobie właśnie w takich sytuacjach.