Strona główna
Problemy z logowaniem - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Informacje (/Forum-informacje)
+--- Wątek: Problemy z logowaniem (/Thread-problemy-z-logowaniem)



Problemy z logowaniem - Elżbieta Kalinowska - 19-06-2011 20:41

ostatnio pojawiły się problemy z logowaniem na forum - jeśli ktoś jest zalogowany na stałe, lub korzysta z jednej przeglądarki z zapisaną historią to może nie zauważyć, że coś jest nie tak.
Gorzej mają nowi użytkownicy, bo oni najprawdopodobniej nie mogą się zalogować ponownie.
Obiecuję, że w tym tygodniu postaramy się naprawić ten problem - dlatego proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Michu co prawda wymyśliła jak się mimo trudności dostać na forum ale to opcja tylko dla wybitnie cierpliwych (choć mi się udało przy drugim podejściu) - Trzeba próbować się zalogować nie ze strony głównej tylko po kliknięciu w wybranym wątku przycisku "odpowiedz" - tylko, ze to nie jest rozwiązanie docelowe :-)


RE: Problemy z logowaniem - mycha88 - 19-06-2011 21:09

A już myślałam, że to coś z moim kompem jest nie tak, bo też miałam problem z logowaniem Smile


RE: Problemy z logowaniem - Elżbieta Kalinowska - 24-06-2011 10:05

Sprawdźcie teraz czy można się logować - powinno działać jak trzeba.
Pamiętajcie żeby po wejściu odświeżyć stronę (shift + f5) aby zaktualizować pliki ponieważ przeglądarka mogła pobrać je na dysk.
Powinno działać jak jest jakiś problem to piszcie informację na mojego maila psycholog@ekalinowska.pl


RE: Problemy z logowaniem - romanj522 - 24-06-2011 23:15

U mnie zawsze działało ,tylko że ja "włażę" na forum przez wątki subskrybowane i może dlatego bez problemów miałem, ale super że Pani dba o stronę techniczną a jeśli mogę przypomnieć Pani pomysł z tym przyciskiem "PODOBA MI SIĘ" ??? Smile to "PRZYDAŁBYSIĘ" ale stworzyłem słowo Blush prawie przycisk -i może więcej emotków "COBYWYRAŻAŁY" to co w słowach nie da się wyrazić Shy .
Coś dzisiaj spać nie mogę Sleepy to wynyślam "niestworki" Shy
A emotki lubię chociaż są tacy co mówią że to niepoważne,ale przecież forum,to nie przyjęcie u królowej Elżbiety Smile mam na myśli angielską królową
Big Grin


RE: Problemy z logowaniem - Elżbieta Kalinowska - 06-07-2011 16:06

Już wszystko powinno działać jak należy - naprawione :-)


RE: Problemy z logowaniem - perone - 20-07-2011 13:30

Właśnie sprawdziłem forum i nie zauważyłem problemu z logowaniem występującego ostatnio. Może to jakiś przejściowy problem z przeglądarką?

W razie czego proszę mnie informować.

Pozdrawiam
Adam