Strona główna
rodzina po przejściach - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Tematyczne (/Forum-tematyczne)
+--- Dział: Trzeźwienie (/Forum-trzezwienie)
+--- Wątek: rodzina po przejściach (/Thread-rodzina-po-przejsciach)

Strony: 1 2


RE: rodzina po przejściach - queen - 19-09-2013 14:52

Weszłam specjalnie żeby wam powiedzieć jak jest i podziękować za wspieranie Smile Zatem chodzimy z mamą na terapię do tego Wolmedu. Strasznie się bałam przed pierwszą wizytą, ale okazało się że nie taki diabeł straszny. Na początku było mi ciężko się otworzyć, ale z czasem jest lepiej. Pan doktor to miły lekarz, taki wzbudzający zaufanie z którym można naprawdę o wszystkim pogadać. Odetchnęłam z ulgą Smile


RE: rodzina po przejściach - queen - 23-09-2013 11:15

Też się cieszę Smile


RE: rodzina po przejściach - queen - 16-10-2013 09:32

Oj oby Smile Cały czas chodzimy na terapię do tej kilniki o której pisałam. Wydaje mi się że jakoś trochę lepiej jest, że świat jakby w bardziej optymistycznych barwach. Mam nadzieje, że kiedyś będzie jeszcze ok.


RE: rodzina po przejściach - queen - 22-10-2013 15:02

Fajnie że są tacy ludzie tutaj na forum, czy tam w Wolmedzie, którzy wspieraja Smile Dziękuję bardzo :*


RE: rodzina po przejściach - queen - 11-02-2014 14:27

Hejo Smile Wpadłam tu bo sie za Wami stęskniłam :* Chcę Wam opowiedzieć co tam u nas się dzieje teraz Smile Nadal razem z mamą chodzimy do Wolmedu na terapię. Powiem Wam, że teraz jest o nieeeeebo lepiej Smile Smile Naprawdę! Kurde aż nie moge uwierzyć w to, że tak ładnie się nam układa jak puzzelki Big Grin Mam też już lepiej, zaczęła się stroić, chodzi do fryzjera jak dawniej Smile Widać, że nabrała życia Smile


RE: rodzina po przejściach - aska2520 - 12-02-2014 23:14

Gratuluje Queen i zycze Tobie i Twojej mamie wszystkiego co najlepsze!


RE: rodzina po przejściach - queen - 17-02-2014 14:33

Dzięęęęki :* pozdrawiam