Strona główna
Witam waszystkich - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (/Forum-przedstaw-sie)
+--- Wątek: Witam waszystkich (/Thread-witam-waszystkich)



Witam waszystkich - Bożena AA - 28-01-2011 15:52

Jestem alkoholiczką,trzeźwiejącą.Mam nadzieję że poznam tu wielu ciekawych ludzi po przejściach i chcących trzeźwieć.Smile


RE: Witam waszystkich - romanj522 - 29-01-2011 09:46

(28-01-2011 15:52)Bożena AA napisał(a):  Jestem alkoholiczką,trzeźwiejącą.Mam nadzieję że poznam tu wielu ciekawych ludzi po przejściach i chcących trzeźwieć.Smile
No to super.Ja podobnie jak Ty i jestem po przejściach Smile bo który alkoholik nie jest Big GrinBig Grin ??? ja w każdym razie nie znam.Odwyków przechodziłem kilka a skoro kilka to znaczy że różnie z tym bywało ,ale jak coś skisiłem to jeszcze raz i jeszcze raz .... byle się nie poddać.I tak trzymam Exclamation miło Cię spotkać na forum.A co Ty spać nie możesz że tak nocą posty piszesz SmileHuh


RE: Witam waszystkich - Elżbieta Kalinowska - 30-01-2011 02:45

Miło mi powitać Smile
Kiedy powstawało to forum nie myśleliśmy o tym, że może też stać się miejscem wsparcia dla osób "po przejściach" - a przecież nigdy nie jesteśmy "PO przejściach", raczej w trakcie przejść, nie trzeba być alkoholikiem, żeby być czasem przez życie zaskoczonym. A trzeźwienie niesie cały szereg dość specyficznych wyzwań. Co myślicie o tym, aby zrobić osobny dział dla tych "Po" Przejściach?


RE: Witam waszystkich - romanj522 - 30-01-2011 09:21

Jestem jak najbardziej za pomysłem żeby powstał taki dział i króciutko uzasadnię pomijając kwestie nie związane z alkoholem i alkoholikami.
Jeden alkoholik powoduje "skażenie terenu" na bardzo dużym obszarze jest to nie tylko rodzina bliższa i dalsza i nie tylko On sam ,jest to praca,szkoła czy uczelnia klub nie koniecznie nocny Big Grin sąsiedzi itd itp.Niejednokrotnie są ludzie w tych miejscach którzy chcieli by Mu pomóc albo przerwać w jakiś mądry i ludzki sposób pasmo nieszczęść i niepowodzeń ale nie wiedzą jak,i zaczynają działać nie zawsze optymalnie.Przecież np.zwolnienie z pracy alkoholika jeśli nie narozrabiał nie jest najlepszym wyjściem-można np dać warunek leczenie i praca ,albo zwolnienie???
Dlatego w tym dziale mogły by znaleźć się takie właśnie wątki.Jestem za powstaniem Rolleyes takiego działu a super moderatorAngel coś w tym temacie zrobi.Smile


RE: Witam waszystkich - grzes20030 - 01-02-2011 14:28

(28-01-2011 15:52)Bożena AA napisał(a):  Jestem alkoholiczką,trzeźwiejącą.Mam nadzieję że poznam tu wielu ciekawych ludzi po przejściach i chcących trzeźwieć.Smile
Witaj. Ja tez probuje wytrzezwiec.


RE: Witam waszystkich - romanj522 - 01-02-2011 14:34

(01-02-2011 14:28)grzes20030 napisał(a):  
(28-01-2011 15:52)Bożena AA napisał(a):  Jestem alkoholiczką,trzeźwiejącą.Mam nadzieję że poznam tu wielu ciekawych ludzi po przejściach i chcących trzeźwieć.Smile
Witaj. Ja tez probuje wytrzezwiec.
Witaj.Coraz więcej trzeźwiejących.Super w gromadce zawsze fajniej jest Smile