Strona główna
Witam Wszystkich - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (/Forum-przedstaw-sie)
+--- Wątek: Witam Wszystkich (/Thread-witam-wszystkich--68)



Witam Wszystkich - robin - 16-03-2011 10:52

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem alkoholikiem ale dowiedziałem się o tym dopiero dziewięć miesięcy temu. Wcześniej byłem zbyt często pijany żeby to zauważyć. Pozdrawiam i czytam.


RE: Witam Wszystkich - aska2520 - 16-03-2011 17:57

(16-03-2011 10:52)robin napisał(a):  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem alkoholikiem ale dowiedziałem się o tym dopiero dziewięć miesięcy temu. Wcześniej byłem zbyt często pijany żeby to zauważyć. Pozdrawiam i czytam.



Podziwiam i zycze powodzenia. Czy moglbys powiedziec jak doszedles do tego wniosku, mysle do tego ze masz problem? Dziekuje


RE: Witam Wszystkich - robin - 17-03-2011 12:46

Zawdzięczam to żonie, a właściwie Jej przyjaciołom, którzy namówili Ją do pójścia na terapię dla współuzależnionych bo nie mogli patrzeć jak z radosnej kobiety stała się strzępkiem nerwów. Dzięki temu odczułem skutki swojego picia. Bardzo im jestem za to wdzięczny bo prawdopodobnie uratowało to nasze małżeństwo a mi może życie.


RE: Witam Wszystkich - Elżbieta Kalinowska - 17-03-2011 13:19

też witam i cieszę się że grono osób aktywnych na forum się powiększa. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie. pozdrawiam