Strona główna
Przerwa przed- i po-świąteczna - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Informacje (/Forum-informacje)
+--- Wątek: Przerwa przed- i po-świąteczna (/Thread-przerwa-przed-i-po-swiateczna)



Przerwa przed- i po-świąteczna - mycha88 - 19-04-2011 22:50

Chciałam wszystkim użytkownikom życzyć Wesołych Świąt Wielkanocnych, pogody ducha, nadziei i siły do walki o swoje szczęście Smile
Niestety, od jutra przez 2 tygodnie nie będzie mnie na forum z powodu przerwy w dostępnie do i-netu. Ale na pewno do Was wrócę, bo bardzo wszystkich polubiłam i to forum bardzo mi pomogło Smile
pozdrawiam wszystkich


RE: Przerwa przed- i po-świąteczna - mycha88 - 19-04-2011 23:25

Też będę tęsknić, bom Cię bardzo polubiła Big Grin Big Grin to "widzimy" się za ok. 2 tygodnie.


RE: Przerwa przed- i po-świąteczna - mycha88 - 06-05-2011 18:40

Ja też się cieszę i cieszę się, że Ty się cieszysz Big Grin
tęskniłam Blush


RE: Przerwa przed- i po-świąteczna - mycha88 - 06-05-2011 18:56

(06-05-2011 18:45)Michu napisał(a):  Ja też. Big Grin
Mam nadzieję, że miło spędziłaś święta.

Niestety, rodzina alkoholowa nie równa się miłe święta :/ no ale przyzwyczaiłam się chyba. Trudno. Były, minęły, jedziemy jakoś dalej Smile


RE: Przerwa przed- i po-świąteczna - Alex - 06-05-2011 21:53

Mycha, fajnie, że jesteś znowu! My tu z Michem kompletnie zawładnęłyśmy forum Big Grin Pisz jak najwięcej, bo my niedługo już nie będziemy miały o czym w ogóle pisać, całe życie niemalże przerobiłyśmy, wszystkie psychopatologie itd Wink


RE: Przerwa przed- i po-świąteczna - mycha88 - 07-05-2011 13:41

Hehe zauważyłam, że ostro wzięłyście się za rozwijanie forum Smile ale to bardzo dobrze, na pewno opisane przez was doświadczenia będą pomocne nie tylko dla was nawzajem, ale także dla wielu innych osób odwiedzających forum Smile