Strona główna
artykuł porządkujący wiedzę o współuzależnieniu - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Tematyczne (/Forum-tematyczne)
+--- Dział: Współuzależnienie (/Forum-wspoluzaleznienie)
+--- Wątek: artykuł porządkujący wiedzę o współuzależnieniu (/Thread-artykul-porzadkujacy-wiedze-o-wspoluzaleznieniu)



artykuł porządkujący wiedzę o współuzależnieniu - Elżbieta Kalinowska - 22-06-2012 19:24

Popełniłam kolejny artykuł o współuzależnieniu - zapraszam do lektury, wszystkich zainteresowanych tematem - jest tam parę słów wyjaśnienia co to jest współuzależnienie,dlaczego dotyka osób najbliższych i co z tym fantem zrobić - zapraszam: "Po drugiej stronie nałogu"


RE: artykuł porządkujący wiedzę o współuzależnieniu - aska2520 - 29-07-2012 23:36

Elu super artykul.... Przykro tylko, ze bardzo obrazuje sytuacje osob wspoluzaleznionych, zobaczylam w nim siebie...


RE: artykuł porządkujący wiedzę o współuzależnieniu - aska2520 - 05-08-2012 00:58

Masz racje Michu, tylko dopiero czytajac takie rzeczy czlowiek uswiadamia sobie jakie problemy go pochlaniaja...


RE: artykuł porządkujący wiedzę o współuzależnieniu - grazynka03 - 16-09-2012 14:11

Dobrze godocie.......JESTEM TU NA PORTALU OD KILKU DNI , CZYTAM PISZĘ CZYTAM I JAK DOBRZE OD ŚWIEŻYĆ SWOJĄ WIEDZĘ SPRZED LAT , JAK DOBRZE PRZYPOMNIEĆ SOBIE TE STRASZNE CHWILE KTÓRE MINĘŁY . CZYTAM -MYŚLĘ BO JESTEM JAK WŚRÓD SWOICH--JESTEM O NIEBO ZDROWSZA I MĄDRZEJSZA NIŻ PRZED TYGODNIEM I JAK ŚWIETNIE ZACZYNAM SOBIE PROSTOWAĆ MOJE NEGATYWNE UCZUCIA .

DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE----Blush