Strona główna
Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (/Forum-przedstaw-sie)
+--- Wątek: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami (/Thread-wszystko-wiem-ale-nie-radze-sobie-z-uczuciami)



Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 14-09-2012 13:53

Witam wszystkich na tym forum tak jak jest w tytule mojego postu nie radzę sobie , dlatego szukałam takiego portalu na internecie ale biję się że tutaj już mało kto jest...czy są tu jeszcze ludzie z którymi mogę porozmawiać o moich problemach bo daty użytkowników są dość dawne a szkoda żeby taki portal umarł.....Blush


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 14-09-2012 14:57

Heart Tylko ze mną rozmawiaj.

Rozmawiaj ze mną Boże
w ciszy cmentarnych alejek,
w szarości pustego pokoju,
w gwarze ulicy.
Rozmawiaj ze mną...
Idąc za Twym głosem
przemierzę swoje życie,
właściwą ścieżką. A Ty...
rozmawiaj ze mną !
Kiedy ciężar jest tak duży
że, uginają się nogi...
i padam na kolana,
Rozmawiaj ze mną.
Chcę słyszeć Twój głos...
Podniosę się i pójdę dalej.
Twój głos sprawia że
krzyż który dźwigam
staje się lżejszy...
Rozmawiając z Tobą,
wstanę, uśmiechnę się i...
mimo połamanych paznokci,
poranionych stóp,
pójdę dalej. Tylko...
ze mną rozmawiaj, Boże.

Złocieniec 01. 08. 2012 r.
waldi

Bardzo podoba mi się ten wiersz dlatego go tu dodałamBlush


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 16-09-2012 14:30

Poczytałam , pomyślałam wzięłam się za siebie , chcę tylko siebie kochać i dbać tylko o siebie.........tak mi jest dobrze ....buziolki przyjacieleWink


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 18-09-2012 09:42

Wczoraj było mi dobrze ale tylko do wieczora , wieczorem nawet zwykła mucha wywoływała we mnie napad szału , kurcze czy ja się rozpadam?
A było tak dobrze i znowu sobie nie radzę ze swoimi uczuciami , nie obejdzie się bez pomocy psychiatry.......już rano dziś dokonałam rejstracji . Najgorsze to nocne sny , koszmary wciąż w nich umieram tak dawno tych snów nie było i znowu są . Jak bumerang wraca choroba współuzależnienia-depresja-UndecidedHuhHuhHuhHuhHuhAngryAngryIdea
Taki mam dzisiaj nastrój ..................


[img][Obrazek: sqo18k.jpg][/img]


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 18-09-2012 14:33

Dzięki.....Blush


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 22-09-2012 11:58

Nie było mnie tu trochę ale miałam kiepski nastrój . Jak pisałam choruję na depresję nawracającą . czasami mam takie uczucie że jestem zdrowa i nie potrzebne mi leki . Niestety powiedziała mi wczoraj p.doktor psychiatra że ja leki muszę brac juz zawsze tak jak leki przeciw nadciśnieniu---wiem że tej choroby się nabawiłam przez moje 33 letnie współuzależnienie......tak więc proszę Was jeśli jest w Waszym życiu coś nie tak to róbcie coś aby zadbać o siebie nie wkopcie się tak jak ja....pozdrawiam.Blush


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - kondor - 23-09-2012 23:26

Witaj! Ja też jestem nowy i mam podobny problem co Ty!
__________________________
Pomimo moich upomnień uparcie reklamujesz nadal, w dodatku edytujesz moje dopiski w swoich postach, co również tak jak reklamy jest niezgodne z regulaminem. Przykro mi ban, a reklamy wyrzuciłam. //Michu


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - grazynka03 - 30-09-2012 10:18

Nie było mnie . Byłam u dzieci koło Wrocławia ale juz jestem , czuję się dobrze teraz wiem że z moją chorobą muszę brać leki zawsze jak w walce z za dużym ciśnieniem tak mi powiedziała pani doktor......
Byłam ciekawa co tu słychać widzę że przybyły nowe osoby cieszy mnie to WITAJCIE----no to nara.
[img][Obrazek: 2n80v0p.gif][/img]


RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - Ewelina - 01-10-2012 13:10

(14-09-2012 13:53)grazynka03 napisał(a):  Witam wszystkich na tym forum tak jak jest w tytule mojego postu nie radzę sobie , dlatego szukałam takiego portalu na internecie ale biję się że tutaj już mało kto jest...czy są tu jeszcze ludzie z którymi mogę porozmawiać o moich problemach bo daty użytkowników są dość dawne a szkoda żeby taki portal umarł.....Blush



RE: Wszystko wiem ale nie radzę sobie z uczuciami - aliszas - 07-11-2012 09:50

piękny ten wiersz