Strona główna
Czy lubisz jakieś seriale? - Wersja do druku

+- Strona główna (http://www.leczmy-alkoholizm.org/forum)
+-- Dział: Dotyczące Forum (/Forum-dotyczace-forum)
+--- Dział: Pogaduszki (/Forum-pogaduszki)
+--- Wątek: Czy lubisz jakieś seriale? (/Thread-czy-lubisz-jakies-seriale)



Czy lubisz jakieś seriale? - grazynka03 - 18-09-2012 19:45

Mówią że kto ogląda seriale to ma niski poziom intelektualny-nie wiem co znaczy to określenie ale na pewno nic miłego . Ja bardzo lubię kilka seriali kiedy je oglądam nie myślę o tym co dzieje się obok mnie....lubię--barwy szczęścia--na dobre i na złe--m jak miłość--na wspólnej....No właśnie na wspólnej jest pokazany bardzo fajny problem alkoholowy, jak wiele można tam znaleźć problemów które akurat nas dotyczą......pa patkiShy


RE: Czy lubisz jakieś seriale? - MarKu - 05-10-2012 21:17

Ja, jak każdy facet potrafię bezmyślnie gapić się w telewizor, więc pewnie jakieś seriale też czasem oglądam Big Grin A tak serio, to oglądam, a właściwie kiedyś oglądałem, Pingwiny z Madagaskaru Big Grin
Ostatnio jednak cierpię na chroniczny brak czasu, więc i telewizja odeszła w kąt.


RE: Czy lubisz jakieś seriale? - dorotapawelec21 - 17-04-2013 12:04

Najlepszy i tak jest sługus króla Juliana Morty wielbiący stopy Lemura. Z seriali teraz obecnie oglądam Grę o Tron i Spartakusa który niestety się skończył.


RE: Czy lubisz jakieś seriale? - queen - 27-08-2013 10:12

Ja lubię oglądać Na wspólnej, czasem wspólnie z siostrami śledzimy co tam sie dzieje. Ciekawa jestem jak bedzie po wakacjach, co się pozmienia.


RE: Czy lubisz jakieś seriale? - Martyna123 - 18-09-2015 10:22

Ostatnio namiętnie oglądam Wspaniałe Stulecie. Uwielbiam ich stroje Smile


RE: Czy lubisz jakieś seriale? - srem - 12-10-2016 06:46

Gra o tron
house of Cards
walking dead


RE: Czy lubisz jakieś seriale? - tomek - 21-01-2022 12:04

Dobrze poczytać Wink