Aktualny czas: 28-03-2024, 20:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
pelasia21 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Post: #21
RE: Związek z osobą uzależnioną.
witam, nie wiem sama czy dobrze robie, ale serce podpowiada mi ze potrzebuje pomocy. mój maz pije, nie wraca 4 dni do domu, nie odzywa się, ma zazwyczaj wylaczony telefon, albo od nikogo nie odbiera. był moment ze go szukałam, wydzwaniałam po wszystkich, chodziłam z jego przyjacielem szukałam, nie spałam,. a teraz ... po 2 dniach robie się slaba, zaczynam się martwic, pierwszy raz milcze od kilku dni do niego, nie pytam, nie proszę żeby wrócił do domu. mamy 3 letnia córke, ona co chwile się pyta, gdzie jest tatuś. on pije, uwielbia pic, ucieka by się napic, ale uważa ze to ja powinnam się leczyc. probowalam wszystkiego, szantazowac, plakac, wyzywac, bic, nic ... probowalam mu wmawiać, ze się zabije, ze się potne, ze skocze z wieżowca ... wysmial mnie, ze jestem pierd*** brakuje mi sił, nie potrafie się na niczym skupic, nic zrobić, ugotować posprzatac, pracować .. co ja mam zrobić, nie mam sily, boje się, nie jestem ta sama osoba co kiedyś bylam pełna energii, planow, marzen, teraz dzięki niemu wiem, ze jestem nikim Sad
30-07-2014 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aska2520 Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Związek z osobą uzależnioną.
(30-07-2014 22:23)pelasia21 napisał(a):  witam, nie wiem sama czy dobrze robie, ale serce podpowiada mi ze potrzebuje pomocy. mój maz pije, nie wraca 4 dni do domu, nie odzywa się, ma zazwyczaj wylaczony telefon, albo od nikogo nie odbiera. był moment ze go szukałam, wydzwaniałam po wszystkich, chodziłam z jego przyjacielem szukałam, nie spałam,. a teraz ... po 2 dniach robie się slaba, zaczynam się martwic, pierwszy raz milcze od kilku dni do niego, nie pytam, nie proszę żeby wrócił do domu. mamy 3 letnia córke, ona co chwile się pyta, gdzie jest tatuś. on pije, uwielbia pic, ucieka by się napic, ale uważa ze to ja powinnam się leczyc. probowalam wszystkiego, szantazowac, plakac, wyzywac, bic, nic ... probowalam mu wmawiać, ze się zabije, ze się potne, ze skocze z wieżowca ... wysmial mnie, ze jestem pierd*** brakuje mi sił, nie potrafie się na niczym skupic, nic zrobić, ugotować posprzatac, pracować .. co ja mam zrobić, nie mam sily, boje się, nie jestem ta sama osoba co kiedyś bylam pełna energii, planow, marzen, teraz dzięki niemu wiem, ze jestem nikim Sad


Witaj.
Przykre to wszystko widzisz, szczególnie jak są już dzieci. U mnie też tak jest. Sa przerwy czasami, ale też znikanie z domu itp.
Zgodzę sie z Muchu, w takich chwilach musisz postarać sie zająć sobą i córcią. Ja naprawdę wiem, ze to jest bardzo
trudne, ale ja już sie trochę nauczyłam, bo nie chce żeby moja starsza córka, która dużo już rozumie, odczuła to co sie dzieje.
Czasami najchętniej bym odeszła, tylko dokąd? Ciężkie to wszystko. Jeżeli tak naprawdę sobie z tym nie radzisz to udaj sie do jakiegoś terapeuty dla osób wspoluzaleznionych. Trzymaj sie dzielnie, szczególnie dla córci.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2014 23:43 przez aska2520.)
09-08-2014 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
agaton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #23
RE: Związek z osobą uzależnioną.
Alkoholicy to świetni manipulatorzy... Próbują swoimi sztuczkami zmusić nas do zrobienia tego, czego oczekują. Kiedyś też ulegałam takim szantażom męża, czułam się winna, on zresztą sam mnie obwiniał o to, że musiał się napić, bo go zdenerwowałam... Nie można temu ulegać, choć wiem, że to trudne.
05-12-2014 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kala żona alkoholika Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Związek z osobą uzależnioną.
Witam
dokładnie dwa tygodnie temu zdecydowałam się zabrać dzieci i wyprowadzić się z domu Nie 10 lat to i tak za dużo mam dopiero 34 lat nie odzywał się do wczoraj obiecał leczenie tylko że proś o pomoc ja nie wiem czy pomóc czy nie
25-01-2020 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,172 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,559 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości