Aktualny czas: 02-05-2024, 15:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blokada
Autor Wiadomość
heavy86duty Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: blokada
(02-11-2012 15:47)Michu napisał(a):  Dobrze, że widzisz to że zaczynasz mieć problem z piciem, bo jak to widzisz to masz szansę żeby sobie pomóc. Możesz pójść na terapię albo na grupę AA, albo po prostu na początek do swojego lekarza rodzinnego, powiedzieć mu co się dzieje i on cie dalej na pewno pokieruje, możesz zrobić cokolwiek żeby przerwać ten "zaklęty krąg" picia w twojej rodzinie.
A to że pamiętasz te wszystkie przerażające rzeczy to wcale nie musi być źle, np. na terapii może sie okazać to bardzo przydatne ze pamiętasz to wszystko, jakbyś nie pamiętał to by trzeba sporo czasu na to poświęcić żebyś w ogóle zdołał sobie przypomnieć cokolwiek. Ja też pamiętam różne straszliwe rzeczy z mojego dzieciństwa, chodzę na terapię DDA i czuje że uda mi się z tym wszystkim uporać i wszystko poukładać, tobie też się uda, tylko ten pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy ale wierz mi, warto go wykonać.

Wszystko wydaje się być proste i piękne. Jednak to tylko teoria. Teraz jestem za granicą w pracy a na to wszystko trzeba mieć czas. Najtrudniej będzie wykonać ten pierwszy krok. Mam tylko nadzieję, że nie będę szukał usprawiedliwienia dla nie znalezienia czasu aby coś z tym zrobić, podobnie jak usprawiedliwiam swoje picie. Pogmatwane to wszystko...
02-11-2012 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
blokada - heavy86duty - 02-11-2012, 01:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości