Aktualny czas: 03-05-2024, 15:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam pomocy
Autor Wiadomość
pakam Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #1
szukam pomocy
Jestem chłopakiem, mam 21lat i chyba mam poważny problem.. Mam cudowna dziewczynę, która bardzo szanuje jednakże po alkoholu różnie z tym bywa... Jak jesteśmy u mnie w domu lub u niej i pijemy alkohol wszystko jest ok, nie kłócimy się i wszystko jest super mówimy sobie ze się kochamy i takie tam, nawet jak jesteśmy z znajomymi i wypije pare piw jest wszystko dobrze. Problem zaczyna się jak wypije o jedno piwo za dużo gdy gdzieś jesteśmy.. Ostatnia kłótnia miała miejsce na wekkendzie, byliśmy z moimi znajomymi piliśmy i bawiliśmy się naprawdę super, jednakże juz byłem mocno pijany. Następnie odeszliśmy od znajomych i nie wiadomo dlaczego zaczęło mi odwalac, mówiłem ze nie zasługujemy na siebie, aby spadała(tych słów juz nie pamiętam, tylko dziewczyna mi tak mowila ze się tak zachowywalem) i po tych słowach jej uciekłem.. Następnie jak do mnie dzwoniła to coś do niej przeklinalem i mówiłem ze wszystko jej oddam..
Chciałbym dodac ze nieraz spotkam się ze znajomymi i po alkoholu nigdy nie wpadam w taki szał.. Tylko gdy jestem z dziewczyna tak mi odwala... Zdążyło się to juz drugi raz, razem jesteśmy ponad rok jednakże nie chce abym się tak zachowywał po alkoholu w stosunku do dziewczyny..
12-05-2014 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
szukam pomocy - pakam - 12-05-2014 07:35
RE: szukam pomocy - pakam - 12-05-2014, 15:46
RE: szukam pomocy - pakam - 12-05-2014, 16:22
RE: szukam pomocy - agaton - 05-12-2014, 14:34
RE: szukam pomocy - lemur00 - 22-09-2015, 13:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości