Aktualny czas: 17-05-2024, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzinny problem i niepokój o przyszłość
Autor Wiadomość
oRMo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Rodzinny problem i niepokój o przyszłość
Dziękuję za życzenia!

Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda żyć normalnie.
Czuję, że jeszcze trochę tak pożyję i po prostu zwariuję.

Nie wiem czy to moja wina, czy wina tego co się stało, ale mam wrażenie, że wariuję i nie radzę sobie ze sobą. Boję się, że pewnego dnia moje lęki przejmą nade mną kontrolę. Już teraz jestem podporządkowana dziwnym, irracjonalnym zachowaniom i chociaż wiem, że są głupie to nie potrafię się ich pozbyć.

Czytałam ostatnio temat o problemach z podejmowaniem decyzji... Zupełnie jakbym czytała o sobie. W głowie pojawiają mi się za i przeciw, a ja nie potrafię się zdecydować. Z jednej strony w domu, w moim pokoju czuję się bezpieczniej, a z drugiej szkoda mi tego co może mnie ominąć. Zawsze mam wątpliwości do ostatniej chwili, a potem żałuję, że nie wybrałam drugiej opcji.

Tak samo jest jeżeli chodzi o natręctwa. Tysiące razy sprawdzam czy mam wszystko w torebce, a i tak mam wrażenie, że czegoś zapomniałam, po wyjściu z domu nie opuszcza mnie takie dziwne uczucie. Jeżeli idę na przystanek autobusowy, nawet jeżeli wychodzę piętnaście minut wcześniej cały czas się oglądam, czy aby się nie spóźnię, a autobus nie jedzie mi za plecami. W domu odkładam wszystko na miejsce. Mimo tego, że u mnie zazwyczaj panuje bałagan, to niektóre rzeczy muszą stać w określonych miejscach, bo inaczej czuję się nieswojo. Przed wyjściem po kilka razy sprawdzam czy zamknęłam okna, wyciągnęłam wtyczki z kontaktów itd.

Najbardziej jednak dręczy mnie uczucie nieustającego niepokoju. Cały czas czuję, jakby za chwilę miało się coś stać, że o czymś zapomniałam, czegoś nie zrobiłam. Dręczy mnie przez cały dzień i opuszcza dopiero gdy kładę się do łóżka. Nie wiem co mam z tym zrobić, a czasem doprowadza mnie to wszystko do szału, bo nie mogę nawet chwili odpocząć...
01-06-2011 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rodzinny problem i niepokój o przyszłość - oRMo - 01-06-2011 08:13

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Trudność w uzmysłowieniu uzależnionej osobie w rodzinie jaki problem ja dotknął. karolina 3 5,658 11-05-2011 20:09
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości