Aktualny czas: 07-05-2024, 00:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walka z alkoholem
Autor Wiadomość
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Walka z alkoholem
nie bardzo rozumiem o co Ci Romanj chodzi . Wydaje mi się to uczciwe, że zanim się wejdzie w głębszą rozmowę informuje się osobę zainteresowaną o konsekwencjach korzystania z pomocy przez internet. Ludzie często nie biorą pod uwagę tego jak zawodne jest to narzędzie. Jeśli komuś to nie odpowiada, bo chce mieć większą gwarancję, że nic nie zakłóci kontaktu z osobą pomagającą, może w tym momencie się wycofać.
Wyobraź sobie, ze nie ma takiej informacji na początku, że ktoś wszedł na czat i zaczął opowiadać o swoim dramacie i w połowie jego opowieści "wyrzuca go z czata" bo np. przesył danych zwolnił tak bardzo, że połączenie zostało przerwane. Myślisz, że lepiej żeby ktoś był zaskoczony taką sytuacją, czy jednak lepiej jest żeby od początku wiedział, że coś takiego może się stać. Jak ktoś chce mieć więcej pewności musi iść do gabinetu, np. w ośrodku interwencji kryzysowej.

Kiedy czytasz jakąś propozycję pomocy w internecie, nie wiesz kto za nią stoi.
Polecam to miejsce, bo wiem kto tam pracuje, znam te osoby, wiem ile wkładają swojego zaangażowania. Znam ich kompetencje, więc wydaje mi się, że nie robię niczego

Z tego co napisałeś rozumiem, że jesteś wzburzony ale nie wiem jaki jest inny sens "rzucania dupami" i "jajami" na tym forum. Może warto by było trochę precyzyjniej wyrażać swoje myśli bo z posta rozumiem głównie to,że jesteś wściekły ale nie pojmuję powodów tej wściekłości.

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
24-11-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Walka z alkoholem - kora - 06-09-2011, 20:41
RE: Walka z alkoholem - aska2520 - 07-09-2011, 22:11
RE: Walka z alkoholem - romanj522 - 24-11-2011, 00:11
RE: Walka z alkoholem - Elżbieta Kalinowska - 24-11-2011 17:59

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Problemy z alkoholem. Znowu.... Mariusz1868 3 7,408 09-11-2016 23:11
Ostatni post: Kadir
  Problem z alkoholem- prośba o radę Basia75 4 11,818 03-12-2013 14:33
Ostatni post: Mariusz1868

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości