Aktualny czas: 27-04-2024, 20:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poradzcie co mam zrobic
Autor Wiadomość
gusia26.1 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
Post: #1
poradzcie co mam zrobic
witam, mam 26 lat mój narzeczony 28. problem polega na tym ze ostatnio (przez jakiś rok) siega codziennie po alkohol nie potrafi wytrzymac dnia zeby nie wypic kilku piw, twierdzi ze po ciezkiej pracy mu sie nalezy, staram sie zrozumiec jedno piwo i to nie codziennie ale nie tyle ile on pije. Nie potrafi nikomu odmówic chociaz widzi ze sie deneruje, że trace humor itd Gdy po alkoholu zaczynamy sie kłocic dochodzi do tego ze mnie obraza, wyzywa znosze to wszystko ze łzami w oczach aby tylko bardziej go nie zdenerowac bo pod wpływem alkoholu robi sie strasznie nerwowy, dochodzi nawet do tego ze zaczyna sie awanturowa o byle co z osobami których nawet nie zna bo zwrócili mu uwagę. Probuje mu tłumaczyc ze popada w uzaleznienie, na czym polega jego problem że mu pomogę w leczeniu ale twierdzi ze sam potrafi przestac pic jezeli chce, niestety to sa tylko puste słowa bo bez wypicia chocby jednego piwa potrafi wytrzymac dwa dni. na poczatku zwiazku tak nie było czyżby przestało mu zalezec? Jak mam mu pomóc? a moze odejsc od niego aby zrozumiał do czego prowadzi alkohol?
15-09-2011 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
poradzcie co mam zrobic - gusia26.1 - 15-09-2011 19:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości