Aktualny czas: 14-05-2024, 21:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
kamelia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Związek z osobą uzależnioną.
(20-01-2014 15:14)Michu napisał(a):  Dla niego? A może najpierw zrób coś dla siebie? Zazwyczaj tak jest, ze alkoholik wmawia wszystkim naokoło, że sobie coś ubzdurali, że nie ma problemu itp, sami siebie oszukują i próbują nabrać też najbliższych. Rozumiem, że tak się czujesz, że się denerwujesz i boisz i że jesteś zmęczona. Dlatego myślę, że bardzo ważne jest żebyś zadbała i pomyślała też o sobie, nie zapominaj o sobie, a z mężem możesz rozmawiać o jego problemie i spróbować przekonać go do wizyty u terapeuty uzależnień. Ważne jest też to, żebyś ty sama też miała wsparcie, są też terapie dla rodzin alkoholików.

Ja sie go chyba boje .....tyle juz przykrych rzeczy mi powiedzial ze inna kobieta dawno by odeszla od niego ,a ja trwam i sama nie umiem odpowiedziec dlaczego ? On mna manipuluje ,gra na moich uczuciach.Mysle ze pierwszy krok juz zrobilam uswiadamiajac sobie jaki on ma problem.Dzieki Michu ze jestes tutaj i moge z kims porozmawiac Smile
21-01-2014 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,568 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,649 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości