Aktualny czas: 28-04-2024, 00:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
pelasia21 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Post: #21
RE: Związek z osobą uzależnioną.
witam, nie wiem sama czy dobrze robie, ale serce podpowiada mi ze potrzebuje pomocy. mój maz pije, nie wraca 4 dni do domu, nie odzywa się, ma zazwyczaj wylaczony telefon, albo od nikogo nie odbiera. był moment ze go szukałam, wydzwaniałam po wszystkich, chodziłam z jego przyjacielem szukałam, nie spałam,. a teraz ... po 2 dniach robie się slaba, zaczynam się martwic, pierwszy raz milcze od kilku dni do niego, nie pytam, nie proszę żeby wrócił do domu. mamy 3 letnia córke, ona co chwile się pyta, gdzie jest tatuś. on pije, uwielbia pic, ucieka by się napic, ale uważa ze to ja powinnam się leczyc. probowalam wszystkiego, szantazowac, plakac, wyzywac, bic, nic ... probowalam mu wmawiać, ze się zabije, ze się potne, ze skocze z wieżowca ... wysmial mnie, ze jestem pierd*** brakuje mi sił, nie potrafie się na niczym skupic, nic zrobić, ugotować posprzatac, pracować .. co ja mam zrobić, nie mam sily, boje się, nie jestem ta sama osoba co kiedyś bylam pełna energii, planow, marzen, teraz dzięki niemu wiem, ze jestem nikim Sad
30-07-2014 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Związek z osobą uzależnioną. - pelasia21 - 30-07-2014 22:23

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,399 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,599 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości