Aktualny czas: 06-05-2024, 08:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co mam robic?
Autor Wiadomość
malaMi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #1
co mam robic?
Witam
Jestem z chlopakiem od dluzszego czasu i niestety on ma problem z alkoholem.
Nie upija sie codziennie ale jak juz zacznie to nie moze przestac. Jak jednego dnia sie upije na drugi zle sie bardzo czuje i mowi ze potrzebuje choc 1 piwa aby poczul sie lepiej, rozmawialm z lekarzem i powiedzial ze faktycznie jak sie tak zle czuje to mala dawka alkoholu moze pomoc ale problem w tym ze jak wypije jedno to zaraz siega po drugie. Srednio raz na miesiac wymyka mi sie spod kontroli i ucieka z domu aby sie upic i nie ma znaczenia czy pije sam czy pojdzie do kolegi, a czasami jak za duzo wypije siega tez po narkotyki.
Jego picie wtedy trwa kilka dni, zdarza sie ze nie wraca do domu na noc.
Dzisiaj po raz pierwszy posunal sie do takiego kroku ktory bardzo mnie zasmucil, mianowicie zabraklo mu pieniedzy na picie wiec wyjal wszystkie drobne oszczednosci ze skarbonki, pozniej jak juz je przepil poszedl zastawic swojego laptopa do komisu, za jakies marne grosze. Jak wwyszedl z domu ok 15 tak do tej pory go nie ma. Czesto bywa tak ze jak dzwonie do niego w trakcie takiej jego eskapady z domu wcale nei odbiera telefonu albo nawet go wylacza. martwie sie wtedy okropnie. Niedawno o malo co nie dostal dyscyplinarki w pracy za to ze nie przyszedl do pracy, tym razem to napewno juz go zwolnia bo i dzisiaj nie byl i jutro nie pojdzie. A pije od wczoraj.
kompletnie nie wiem co mam robic, jakis czas temu zapisal sie do psychologa, byl 2 czy 3 razy na spotkaniu ale stwierdzil ze to co mu lekarz mowi to on juz wie i ze nei potrzebuje takich spotkan, przestal chodzic. Dawno temu z tego co wiem zazywal Anticol ale to nie pomagalo.
jestem bezsilna, on nie chce ze mna rozmawiac na ten temat i twierdzi ze nic zlego sie nei dzieje.
Prosze doradzcie jak z taka osoba postepowac, od zlego towarzystwa i alkoholu nie jestem w stanie go przeciez odizolowac. A jak zabronie to zrobi na zlosc i pojdzie sie upic.
Jestem zalamana bo pomimo jego pociagu do alkoholu wiem ze w gruncie rzeczy jest dobrym facetem, zalezy mi na nim i chce mu pomoc ale nei wiem jak.
Pomozcie, prosze
26-01-2012 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
co mam robic? - malaMi - 26-01-2012 23:00
RE: co mam robic? - Patrycja - 23-03-2012, 00:19
RE: co mam robic? - ewel89 - 23-03-2012, 14:02
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 14:04
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 14:48
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 15:37
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 16:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  współuzależnienie wszystko o nim napisano, a i tak nie wiadomo co robić- pomóżcie lenti 2 5,018 19-12-2011 00:32
Ostatni post: lenti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości