Aktualny czas: 17-05-2024, 08:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co mam robic?
Autor Wiadomość
Patrycja Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: co mam robic?
no własnie pomózcie...mam zbliżoną sytuację 5 rok jestem z nim i wciąz żyje nadzieją że skończą się te ciągi ale na prózno... a od kiedy mieszkam u niego to jest tylko gorzej ledwo przyjdzie z pracy to już siega po alkohol czasem nie idzie sie nawet połapać kiedy zdążył sie upić a od 2 miesiecy to moze miał z 2 tyg przerw...z wszyskimi kolegami walcze i wiem ze robie z siebie przez to idio... (ale jego koledzy sa nstraszni piją biją nie szanują nikogo z wyjątkiem swojej paczki) szukam winnych a oszukując siebie wiem ze nawet bez nich zawsze znajdzie okazje żeby setke wypić zawsze kogoś gdzieś spotka zresztą nawet sam potrafi mi tak wstyd tyle razy próbowałam sie rozstac ale zawsze przepraszał i jak jest trzeźwy mówi ze on nie chciał i to sie wiecej nie powtórzy a ja sie godze bo jest wtedy miły normalny a potem przychodzi wieczór i powtórka najlepsze jest to gadanie ja tyko piwko wypiłem ,albo nic a przecież jak ktoś tyle czasu jest z drugą osobą to pozna nawet jak łyka alkoholu zrobi. piekne było tez gadanie ze po ślubie nie będzie tego robił bo zona to już obowiązek a wiesz jaką teraz mam odpowiedz "widziały gały co brały"i dalej jest tak jak było imieniny np obchodzi sie 2 tygodnie każdemu trzeba postawić...jakbym zaczeła sie rozwijac na ten temat to końca by nie było...
jak masz tylko luźny związek to daruj sobie nawet jak go kochasz ja tez wiem ze mój od niedawana mąz ma dobre wnętrze tylko że za priorytet bierze złe rzeczy ale też wiem ze do końca tego związku będe nieszcześliwa bo będe wciąz myśleć co mi dzisiaj wywinie i czy mogę na niego liczyc zamiast cieszyc sie z tego że założyłam rodzinę. Nie rób tego błędu co ja bo wyplątac się nie idzie.
23-03-2012 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
co mam robic? - malaMi - 26-01-2012, 23:00
RE: co mam robic? - Patrycja - 23-03-2012 00:19
RE: co mam robic? - ewel89 - 23-03-2012, 14:02
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 14:04
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 14:48
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 15:37
RE: co mam robic? - Ishtaria - 28-03-2012, 16:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  współuzależnienie wszystko o nim napisano, a i tak nie wiadomo co robić- pomóżcie lenti 2 5,025 19-12-2011 00:32
Ostatni post: lenti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości