Aktualny czas: 01-05-2024, 11:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomóc mojemu tacie
Autor Wiadomość
luki_1616 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Jak pomóc mojemu tacie
Witam nazywam sie Łukasz mam problem niewiem jak pomuc mojemu tacie jest alkocholikem z zawodu był kierowca zawodowym ale juz niejest bo policja zabrała mu prawojazdy niedziwie sie wcale policji po jak sie jezdzi pod wplywem alkocholu i ma sie w wydychanym powietrzu prawie 3 promile. Rok temu był na leczeniu bo zrozumial ze musi sie leczyc dopiero gdy zabrali mu prawojazdy na leczeniu był 6 miesiecy jak wrucił do domu to ogulnie było fajnie nikt w domu nie spozywał alkocholu i wrescie myślałem ze bedziemy znowu normalna rodzina ale niestety po 3 miesiacach w domu zaczoł znowu popijac najpierw sie tłumaczy ze kolega z pracy miał urodziny i wypił 1 piwo i to przecierz nic takiego gadał ze wie ze niemoze pic ale jedno piwo nic nie zaszkodzi a teraz to juz wogle niemoge sie z nim dogadac mama chce rozwodu ale ja niewiem czy dobrze robi bo ja bym chciał zeby było tak jak kiedys zebysmy byli normalna rodzina . Moze macie jakis pomysl jak pomuc mojemu tacie wyslał bym go znowu na leczenie ale niewiem czy to cos pomorze
09-03-2012 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jak pomóc mojemu tacie - luki_1616 - 09-03-2012 19:45
RE: Jak pomóc mojemu tacie - renia - 03-12-2013, 15:33

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick Jak się nie bać zachować asertywnie? muffka 1 5,060 28-12-2011 01:59
Ostatni post: muffka
  Lęk, panika - proszę o pomoc muffka 8 12,362 02-08-2011 05:59
Ostatni post: muffka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości