Aktualny czas: 16-05-2024, 16:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze kroki
Autor Wiadomość
Elżbieta Kalinowska Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Pierwsze kroki
(12-05-2012 07:58)amistad79 napisał(a):  /.../

i zaczęłam sobie zadawać pytanie co jest ze mną nie tak /.../
Ludzie co jest ze mną nie tak!? /.../, chce się wyleczyć uwolnić sie od tego bo inaczej stanie sie coś złego ..... muszę

w sumie jesteś na dobrej drodze, masz umówione spotkania ze specjalistami, sporo determinacji do zmiany w sumie tylko jeszcze cierpliwości potrzeba Wink
Jeśli chcesz możesz zacząć swoje zmiany od teraz, od czegoś co może jest bardzo drobną zmianą ale myślę, że znaczącą - mam na myśli to jak mówisz o sobie, jak się do siebie odnosisz. Zobacz, wyjęłam z Twojej wypowiedzi to co mam tu na myśli. Kiedy mówisz "co ze mną jest nie tak" dajesz samej sobie bardzo negatywny komunikat. Nie próbujesz sobie dać zrozumienia w tej sytuacji, fundujesz natomiast odrzucenie samej siebie - przynajmniej tej części twojego "JA" które decyduje o przywiązaniu do tego raniącego mężczyzny. Zatem to co możesz zrobić już od teraz dla samej siebie, to zacząć pytać siebie (tę część JA która mówi "bez niego nie ma już życia") co ważnego jest w tym związku. Nie mówić "to co robię jest bezsensu" tylko pytać samą siebie "jaki jest w tym sens". To może być trudne, ale warto to zrobić, bo to może pomóc ci uświadomić sobie, swoje własne motywy, lepiej zrozumieć samą siebie. Twój wysiłek włożony w rozumienie samej siebie, zaprocentuje zmianą w poczuciu własnej wartości.

Zobacz jak przestać kręcić się w kółko i zacząć szukać rozwiązań. KLIKNIJ >>>
23-05-2012 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pierwsze kroki - amistad79 - 12-05-2012, 07:58
RE: Pierwsze kroki - amistad79 - 12-05-2012, 11:52
RE: Pierwsze kroki - grazynka03 - 15-09-2012, 16:40
RE: Pierwsze kroki - Elżbieta Kalinowska - 23-05-2012 09:15
RE: Pierwsze kroki - Ivona - 30-05-2012, 00:02
RE: Pierwsze kroki - queen - 23-09-2013, 11:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości