Aktualny czas: 18-04-2024, 23:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prosze o pomoc i porade
Autor Wiadomość
aska117 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #1
prosze o pomoc i porade
witam jestem matka 22 miesiecznej dziewczynki z ojcem corki rozeszlam sie jak bylam w trzecim miesiacu ciazy....powodem mojego rozstania z nim byl alkohol gdzie pod jego wplywem stawal sie agresywny wtrzynal czeste klutnie ,slal pod moim adresem i mojej rodziny wyzwiska wszekliego rodzaju do tego byl chorobliwie zazdrosny...o mojego ex gdzie nie mialam chwili spokoju bym czegos zlego na swuj temat nie uslyszala okradl mnie z pieniedzy i karty do bankomatu...przez to tez sie z nim rozeszlam ....na chwile obecna sytuacja wyglada tak iz ma zasadzone alimenty kture placil do wrzesnia w tym miesiacu alimentow nie dostalam bo je przepil...wylondowal juz dwa razy na detoksie...pomimo to iz z nim nie jestem.... odwiedzam go w szpitalu...i mam mieszane uczucia bo z jednej strony chcialabym zeby stanol na nogi i moze by sie miedzy nami ulozylo a z drugiej strony sie go boje gdyz doszlo do tego ze mial omamy alkocholowe..chce rowniez nadmienic ze ostatni raz mial chec widziec dziecko w styczniu tego roku... chcialabym mu pomuc i sobie tez przez wzglad na corkie i to ze daze go uczuciem lecz mu tego nie okazuje bo sie boje...prosze o porade nie wiem co mam zrobic w tej sytuacjii
25-10-2013 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aska117 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: prosze o pooc i porade
alimenty juz sobie ogarniam powoli ... ale ja nadal nie wiem czy mam mu dac szanse....kolejna ...i postarc sie mu pomuc stanac na nogi i byc z nim czy lepiej bedzie jak usune sie w cien .....boje sie ze on nigdy z nalogu nie wyjdzie i na wszystko bedzie patrzyla corka a z drugiej strony co jesli okaze sie ze przestanie pic czy sie ulozy i na jak dlugo to bedzie
25-10-2013 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aska117 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: prosze o pooc i porade
tak rozmawialam z nim robie to od trzech dni non stop przypominam mu tez ze ma corke ze ona go potrzebuje... muwil ze wie ze jest alkoholikiem ale nie chce isc na terapie


zeby tego bylo malo to jest epileptykiem dostal juz dwa razy padaczke podczas tych dni ktorych pil.....nie wiem jakich argumentow mam jeszcze uzyc by mu przetlumaczyc....


[/quote]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 19:53 przez aska117.)
26-10-2013 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miro Offline
Banned

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2014
Post: #4
RE: prosze o pomoc i porade
No niestety, jesli chodzi o alkoholizm - to dotyka on nie tylko osobe pijaca, ale takze osoby jej bliskie - najblizsza rodzine. W takim przypadku na terapie trzeba chodzic wspolnie - niestety, nie ma innego wyjscia.


Z posta usunęłam części niezgodne z regulaminem forum. Następnym razem proszę się z nim zaznajomić.
//Michu
24-09-2014 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
agaton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: prosze o pomoc i porade
Myślę, że musisz mu postawić sprawę jasno - że ma przestać pić. Inaczej on się nie zmieni. Za każdym razie, jeśli mu uwierzysz na słowo, to pewnie i tak je złamie. Będzie zmiana, pójdzie się leczyć - wtedy bym się zastanowiła nad daniem mu szansy. Jeśli chodzi o alimenty, to nasłałabym mu komornika - może to go otrzeźwi trochę...
05-12-2014 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proszę o pomoc. Ania1506 3 7,031 05-12-2014 14:50
Ostatni post: agaton
  Proszę, pomóżcie... MilenaMilo 7 11,895 16-04-2012 19:11
Ostatni post: agtagt

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości