Aktualny czas: 17-05-2024, 10:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedzialność za własne życie
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Odpowiedzialność za własne życie
Michu, to jest bardzo dobry i kuszący niezmiernie pomysł, ale nie byłabym sobą, gdybym nie znalazła żadnych ALE Big Grin

> przerwa na reklamy: w tym miejscu chciałabym korzystając z okazji przeprosić Was za mój syndrom ALE i podziękować za cierpliwość wobec mnie Big Grin <

po reklamie

Masz rację, pojechałby sam najwyżej i niech robi co chce. Nie byłoby mi smutno, że zostaję w domu, bo i tak nie pociągają mnie te rodzinne imprezki, więc żadna strata, raczej czysty zysk Big Grin
Masz również rację, że jednak pewnie by myślał, że jak przyjdzie co do czego, to ja i tak się złamię i będę prowadzić. Racja.
Teraz czas na ALE:
- ciężko będzie, bo rodzina jak mnie podsumuje i skomentuje, to oni nie zrozumieją, bo nie wiedzą jak to jest i nazwą mnie po prostu histeryczką, powiedzą, że się obrażam, popisuję i urządzam przedstawienia, albo że jestem dzikiem bo w domu siedzę (słyszałam to niestety);
- no i jeszcze jednak ciągle jest ryzyko, że w tym momencie mama jeżeli poczuje, że jeszcze ona została, to powie, że też nie będzie prowadzić, albo powie, że też nie jedzie i podsumowując - nikt nigdzie nie pojedzie, ojciec się wkurzy i nachla się w 3D w domu; a rodzina cała będzie i tak się dopatrywała, że to moja wina, że ja głupia i wariatka jestem :/ ;
- no i niestety są imprezy, na które po prostu muszę iść, bo inaczej nie wypada - tak było np. w przypadku ostatniego wesela, na którym byłam (w bardzo bliskiej rodzinie); tatuś się oczywiście świetnie bawił;
(29-05-2011 17:13)Michu napisał(a):  Wiadome jest to, że jak jedziecie gdzieś na imieniny, albo inną rodzinną uroczystość, to tam zawsze głównie chodzi o to, żeby się napić.

A tę złotą myśl trzeba w ramkę oprawić Micholku Big Grin bo to jest najświętsza prawda po prostu!

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2011 17:26 przez mycha88.)
29-05-2011 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Odpowiedzialność za własne życie - mycha88 - 29-05-2011 17:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick Nasze poczucie bezpieczeństwa i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo innych mycha88 4 8,508 13-05-2011 21:59
Ostatni post: Alex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości