Aktualny czas: 09-05-2024, 19:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wiele problemów zamiast jednego
Autor Wiadomość
romanj522 Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #7
RE: wiele problemów zamiast jednego
Confused Wiem wiem ale kiedyś już wygrałem czyli nadzieja jest,a emocje też, bo zważywszy że jest to moje jedyne źródło utrzymania a znikąd raczej żadnego wsparcia,bo jestem samotny,i żeby było uczciwie to właśnie przez alkohol-to jest o czym myśleć Sad
No ale wsparcie już mam przynajmniej ze strony mojego ośrodka leczenia odwykowego,byłem wczoraj i Pani Doktor przepisała co trzeba,tak że dzisiaj już w miarę dobrze spałem i myśli jakieś takie spokojniejsze,a Pani psycholog zagospodarowała mój "czas wolny"i dzisiaj na 16.00 umykam na grupę wsparcia, Smile i myślę że będzie dobrze.
Z tym ośrodkiem to nie jest jakiś eksperyment,bo od dawna wiem że mam i będę miał nawroty i zawsze zawczasu idę po prostu po fachową pomoc i wsparcie ,i jakoś działa.
Kiedyś dawniej jak próbowałem sam poradzić sobie z nawrotem -zawsze prędzej czy później musiałem coś sknocić czyli zapić i to potężnie.Zauważyłem wtedy że każdy następny raz kończy się większym zapiciem,dłuższym "ciągiem"i większą ilością problemów po skończeniu picia.To było tak że strach było wytrzeźwieć,no ale "Polak mądry po szkodzie" więc czegoś w końcu się nauczyłem. Blush szkoda że tak późno Wink
11-02-2011 05:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: wiele problemów zamiast jednego - romanj522 - 11-02-2011 05:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości