Aktualny czas: 09-05-2024, 00:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
aska2520 Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Związek z osobą uzależnioną.
Czesc Ania. Bardzo Ci wspolczuje, ze znalazlas sie w takiej sytuacji. Ladnie z jego strony, ze w ogole ci o tym powiedzial. Ja sama zyje z kims takim, ale on az tak dlugo nie jest trzezwy... niestety.
Mysle, ze wspierac go mozesz, ale napewno nie mozesz sie z nim obchodzisc jak z jakims malym dzieckiem, bo ty wychodzisz to on ma ochote siegnac po butelke, tak nie powinien robic, bo przeciez ty go nie opuszczasz na zawsze tylko na kilka godzin na spotkanie.
To mnie wlasnie boli, ze ludzie majacy problem czesto szukaja kogos kto moglby byc odpowiedzialny za ich picie, a to wlasciwie najwiecej zalezy od nich. Mozesz starac sie go wspierac, ale nie mozesz robic tego co on chce, bo inaczej sie napije, tak mi sie wydaje. Ja juz zauwazylam, ze co ja bym nie robila lub robila to moj partner jak chce to i tak sie napije, a jak akurat nie pije to nie wypije i tak to juz chyba jest, duzo zalezy od nich. Trzymaj sie i odezwij sie czasem.
10-12-2011 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Związek z osobą uzależnioną. - aska2520 - 10-12-2011 18:29

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,544 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,628 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości