Aktualny czas: 08-05-2024, 19:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
ines Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Związek z osobą uzależnioną.
witajcie moi drodzy
ja również żyje z osobą uzależniona wstyd się przyznać że już 7 lat ale nie jest lekko , zajrzalam do was bk szukałam pomocy ..mój facet z którym jestem jest osoba strasznie zmienna tzn nigdy nie mogę przewidzieć co się wydarzy ogólnie wie że ma problem z alkoholem ale nic z swą choroba nie robi i chyba nie zamierza, prosiłam go o kontakt lub spotkanie i leczenie nic z tych rzeczy jest mądrzejszy zawsze wie lepiej nikt mu nie pomoże a ją często już wypiekami niby jest odpowiedzialny bo pracuje ale zawsze jak wracać pracy jest wybity aż serce boli pije często czasem trzy dni w tyg potrafi nie pić potem z tych3 tyg przerwy potem znowu nieupijasie ale widać że jest wybity ...w tym całym
problemie ją cierpią najbardziej prosiłam by się wyprowadził ale obiecywał że już nie będzie pić już mam czasem dość jestem osobą wykształcona po 2 kierunkach studiów planuje życie i rodzinę ale mylę z kim bo on nie myśli że alkoholizm to taka ciężką choroba:-:-:-(
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2013 15:08 przez ines.)
06-09-2013 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Związek z osobą uzależnioną. - ines - 06-09-2013 14:20

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,544 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,627 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości