Aktualny czas: 08-05-2024, 22:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
aska2520 Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Związek z osobą uzależnioną.
Witam. Dawno nic nie pisalam, bo nie mialam o czym. Sprawdzalam oczywiscie co dzieje sie na forum, bo to juz jak nalog :-) Widzisz Kamelia ja to nawet nie pytam czy kupowac alkohol na urodziny czy nie, po prostu nie kupuje.
Moj partner nie pil juz 18 miesiecy i bylo fajnie, odpoczelam psychicznie i bylo fajnie. Tylko wszystko co dobre szybko sie konczy. Po 18 miesiacach stwierdzil, ze chyba udowodnil, ze potrafi nie pic i bedzie pil okazjonalnie. No i sie zaczelo. Na sylwestra, bo okazja, 1 i 2 stycznia kilka glebszych piwek, zeby dojsc do siebie. Potem przerwa i znowu, wczoraj kilka piwek po pracy w pubie, dzisiaj po pracy. No i oczywiscie to moja wina, to ja mam problem z soba, bo nie lubie wypic, a on lubi wiec czemu ma w ogole nie pic. Teraz wedlug niego problem to ja mam, gdyz ubzduralam sobie, ze On jest chory i moze bedzie lepiej jak kazdy zacznie zyc swoim zyciem. SMIESZNE! I tragiczne, dwoje dzieci i takie teksty. W sumie moze byloby lepiej jakby tak to sie skonczylo? Nie wiem, moze dla mnie, ale pewnie nie dla dziewczynek, dla ktorych jest wazny. Czemu to wszystko takie skomplikowane i ciezkie, no i tak znowu zaczal sie czas placzu:-(
08-02-2014 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Związek z osobą uzależnioną. - aska2520 - 08-02-2014 20:23

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,544 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,627 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości