Aktualny czas: 08-05-2024, 19:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek z osobą uzależnioną.
Autor Wiadomość
aska2520 Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Związek z osobą uzależnioną.
Michu. Dziekuje, ze jestes. Z jednej strony przeraza mnie to co piszesz o tacie "potworze", mam nadzieje, ze moje dziewczynki nigdy tego nie zaznaja, mam nadzieje ze nastapi jakas zmiana zanim to nadejdzie. Musze sie usamodzielnic i czuc sie niezalezna.
Zeby to bylo takie proste. Przydalaby sie wygrana w lotto i problem finansowy sam by sie rozwiazal, zwlaszcza tutaj na obczyznie nie ma na kogo liczyc.
Przykre jest to w ogole, ze nie mialas za bardzo wsparcia w mamie, moze sie myle ale z kilku tych slow ktore o Niej napisalas tak to odebralam... Chyba nie ma nic gorszego jak "brak" wsparcia u rodzicow, ktore ja zawsze mialam. Mialam dobre dziecinstwo, dobrych rodzicow, a moje zycie nigdy nie ukladalo sie prosto, wszystko pod gorke, chociaz mialam w domu rodzinnym dobry przyklad. Dziwne.
Teraz dopiero mysle, ze te problemy byly zawsze, a ja zawsze mialam glupia nadzieje na lepsze dni, ktore czesto sa.
Z tego co u Ciebie czytam, to Ty z kolei dziecinstwo mialas nie za ciekawe, ale z kolei meza masz chyba fajnego? Wiesz, ze duzo moich kolezanek tak ma.
08-02-2014 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Związek z osobą uzależnioną. - aska2520 - 08-02-2014 23:51

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak postępować gdy biska osoba pije? kora 56 77,544 08-09-2011 19:35
Ostatni post: Elżbieta Kalinowska
  Warto przeczytać (split: Jak postępować gdy biska osoba pije?) Alex 6 10,627 07-05-2011 13:38
Ostatni post: mycha88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości