Aktualny czas: 09-05-2024, 17:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #38
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
I kolejny raz ręką i nogą podpisuję się pod waszymi wypowiedziami. Człowiek siedzi z innymi i choćby nie chciał, to ciągle stara się coś wyczytać z tych innych osób...właśnie, tak, jakby to były książki, które się czyta Huh Obserwuję każdy gest, każdy ruch, skrzywienie warg, mrugnięcie okiem, zmarszczenie czoła - i wszystko analizuję pod kątem przyczyn.
Kiedy koleżanka jest smutna, zła, zdenerwowana albo nie daj Boże płacze, to wtedy ja się też okropnie czuję, jakby jakieś wielkie niebezpieczeństwo nadeszło i staram się wszystkimi siłami ją pocieszyć, rozśmieszyć czy coś jeszcze innego, cokolwiek, żeby tylko znowu było normalnie :/
Z kolei jeżeli mi zdarzają się sytuacje, że np. po rozmowie tel. siadam i ryczę jak bóbr, bo nie mogę już sobie poradzić, to mam wrażenie, że inni mają raczej zdanie, że lepiej mnie zostawić w (s)pokoju, to w końcu mi przejdzie. I nie wiem, czy w tym momencie dają mi też do zrozumienia, że w sytuacji odwrotnej też chcą spokoju jednak i samotności?
A jeżeli chodzi jeszcze o wyrażanie swoich emocji poprzez złość czy płacz, to dawniej robiłam to tylko i wyłącznie w przysłowiowym kącie, z dala od innych, w samotności, a teraz od jakiegoś czasu mam ochotę krzyczeć i złościć się, jeżeli tylko najdzie mnie ochota :/

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
11-05-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć - mycha88 - 11-05-2011 12:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ataki paniki-brak ujścia emocji-wpływ na ciało Kaja 1 5,588 13-03-2012 22:07
Ostatni post: Kaja
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,591 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości