Aktualny czas: 09-05-2024, 14:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #53
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Poryczałam się dzisiaj od rana, bo po telefonie z domu okazało się, że muszę opuścić jedne zajęcia jutro w szkole i jechać do domu, żeby załatwić jakąś sprawę urzędową jak zwykle i wkurzyłam się, bo zaczęłam myśleć, że jak zwykle ojciec sam nie załatwi, bo powie, że on nie wie jak, bo już nie ta głowa itd. tylko kurde jakby nie pił to by miał te swoją głowę sprawniejszą, myślałby lepiej i sprawniej. No i tak po kolei myśli mi buzowały po głowie, aż miałam dosyć. Moje myśli działają jak sztafeta, podają sobie pałeczkę i zawsze na końcu jest jakaś myśl dot. alkoholu i już mam nerwy gotowe. Początek jest nieraz w jakiejś niby niegroźnej myśli albo sytuacji a i tak zawsze dojdzie do tego samego na końcu.
Zaczęłam się trochę ostatnio jakby uspokajać, ale ostatnio jak byłam w domu to oczywiście ojciec codziennie przyjeżdżał z pracy pijany i w domu też dopijał i tak w kółko. Jestem wielkim kłębkiem złości. Jutro mam kolokwium, bardzo trudne, powinnam się uczyć, a nie mogę bo mnie telepie i głowę mam jak balon napełniony wodą. Mam ochotę jedynie usiąść w kącie, zwinąć się w kłębek i przesiedzieć. I to też mnie dobija; to, że nie umiem sobie sama ze sobą poradzić, zebrać się w garść i iść naprzód. Przecież są ludzie, którzy mają ode mnie duuuuużo gorzej, a mimo to radzą sobie i nie mażą się jak ja Sad jestem taka beznadziejna.

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
25-05-2011 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć - mycha88 - 25-05-2011 13:10

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ataki paniki-brak ujścia emocji-wpływ na ciało Kaja 1 5,588 13-03-2012 22:07
Ostatni post: Kaja
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,591 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości