Aktualny czas: 09-05-2024, 18:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Autor Wiadomość
Alex Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #60
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Wiecie co, chyba stare schematy mi się włączają. Poradziłam sobie już z tymi najsilniejszymi uczuciami, ale wydaje mi się, że jeszcze coś niestety zostało. I mam ciągle taką jakąś pokusę, żeby odciąć się od tego, żeby znowu być dzielną - to świetnie umiem robić. Tylko wiemy jaki może być ciąg dalszy w przyszłości, boję się tego. Mam taką wielką ochotę zamknąć to na kluczyk, a ten zaraz wyrzucić za siebie, ale nauczona doświadczeniem, obawiam się czy to byłoby zdrowe. Rzecz w tym, że chodzi o uczucia wynikające z minionych zdarzeń, więc są mi one niczym zbędny balast. Nie są tak silne jak jeszcze niedawno, ale jednak są, chociaż chyba próbuję udawać przed sobą samą, że wszystko już ok. Zastanawiam się teraz co mam z tym zrobić żeby mi to nie zaszkodziło. Jakoś tak jak gotowało się we mnie, to lepiej wiedziałam co z tym zrobić, a teraz nie wiem... A może te słabe uczucia mogą sobie jednak tam gdzieś we mnie siedzieć? Zastanawiam się również czy będę umiała rozpoznać, że już się zupełnie pozbyłam ich.
Znowu jakieś dziwne dywagacje mi wyszły Confused Wybaczcie jeśli wyda Wam się to dziwne, kto tak nie ma, może nie zrozumieć. Mi czasami brakuje środków wyrazu żeby wiernie oddać te moje wewnętrzne dylematy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2011 01:22 przez Alex.)
01-06-2011 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć - Alex - 01-06-2011 01:20

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ataki paniki-brak ujścia emocji-wpływ na ciało Kaja 1 5,588 13-03-2012 22:07
Ostatni post: Kaja
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,591 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości