Aktualny czas: 09-05-2024, 10:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #61
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
(01-06-2011 01:20)Alex napisał(a):  Rzecz w tym, że chodzi o uczucia wynikające z minionych zdarzeń, więc są mi one niczym zbędny balast. Nie są tak silne jak jeszcze niedawno, ale jednak są, chociaż chyba próbuję udawać przed sobą samą, że wszystko już ok. Zastanawiam się teraz co mam z tym zrobić żeby mi to nie zaszkodziło. (...) Zastanawiam się również czy będę umiała rozpoznać, że już się zupełnie pozbyłam ich.

Kiedy się ich zupełnie pozbędziesz, to chyba po prostu nawet nie będziesz sobie zdawać z tego sprawy, może nie zwrócisz na to uwagi, bo już nie będzie warto zaprzątać sobie tym głowy, kiedy wszystko inne będzie już ok.
Co z tym zrobić? Może nie spinać się, że coś wróciło, tylko dać temu czas. Nie jest łatwo pozbyć się czegoś tak już na stałe. To wraca, nieco słabsze, ale wraca i z czasem zanika. Czasem wraca tylko po to, żeby przypomnieć, że było, tak tylko na chwilę. Czy te uczucia wywołał jakiś konkretny bodziec, sytuacja?
Mój tata zadzwonił dzisiaj do mnie z życzeniami na dzień dziecka. Mówił, że przecież dla niego zawsze będę dzieckiem, jego dzieckiem, nawet teraz, jak jestem dorosła. I wiecie co? Ja się zaczęłam zastanawiać, co powinnam czuć? Bo nie czułam chyba nic, może niewiele, nie wiedziałam co czuć Confused co to było?

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2011 12:42 przez mycha88.)
01-06-2011 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć - mycha88 - 01-06-2011 12:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ataki paniki-brak ujścia emocji-wpływ na ciało Kaja 1 5,588 13-03-2012 22:07
Ostatni post: Kaja
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,591 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości