Aktualny czas: 09-05-2024, 07:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Autor Wiadomość
mycha88 Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #70
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć
Z racji tego, że to, o czym chcę napisać nieco łączy się z tematem o problemach z podejmowaniem decyzji, ale jednak dotyczy emocji - dopisuję to właśnie tutaj.

Tytuł tego wątku - rozpoznawanie własnych emocji, uczuć. Słowo klucz "rozpoznawanie". A ja chciałabym napisać parę słów w kwestii "radzenia sobie" z własnymi emocjami, uczuciami, czy raczej "nie-radzenia" sobie, z którym borykam się od jakiegoś czasu, a co mogli zobaczyć i doświadczyć na swojej skórze niektórzy tutejsi forumowicze.

Na początku chciałabym oficjalnie przeprosić głównie Alex za to, że tak silnie odtrąciłam jej próby udzielenia mi pomocy; za to, że tak emocjonalnie reagowałam na jej posty i za wszystko, co napisałam, a co mogło sprawić jej przykrość.
Poza tym, jeżeli inni forumowicze również w jakiś sposób z tego powodu ucierpieli, także proszę o zrozumienie. Mieliście okazję zobaczyć, jak DDA nie potrafi kontrolować swoich emocji i jaki to może mieć wpływ na kontakty z innymi.

Kilka dni nie wchodziłam na forum, nie pisałam, nie czytałam postów. Chciałam nabrać dystansu, spojrzeć na wszystko bardziej z boku, bardziej chłodnym, trzeźwym okiem. I myślę, że to bardzo pomogło.

Co do kwestii nieradzenia sobie ze swoimi emocjami - postaram się napisać wkrótce coś więcej. Na razie jednak muszę jeszcze uporać się z kilkoma sprawami.

pozdrawiam

"Na półkę z napisem >>złudzenia<< nerwowo zerkają me sny"
08-06-2011 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć - mycha88 - 08-06-2011 15:36

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ataki paniki-brak ujścia emocji-wpływ na ciało Kaja 1 5,588 13-03-2012 22:07
Ostatni post: Kaja
Heart Jak sobie radzić ze złością [split] Rozpoznawanie własnych emocji, uczuć Alex 19 23,591 16-06-2011 21:35
Ostatni post: romanj522

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości